Шанхай Брайт Пакувальні матеріали Co., Ltd
Чому Прозора сигаретна сльоза стрічки виділяє дратівні гази
- Sep 12, 2017 -

Чому прозора стрічка Cigarette Tear випромінює дратівні гази

Досвід показує нам, що при звичайному використанні прозорого сигаретного пасма стрічка, коли ви пахнете різким запахом, так і причини споживачів сумніваються в тому, що запах, токсичність і незалежно, чи не завдасть шкоди людському організму. Нижче наведено відповідь на ваше запитання виробник наступних виробників сигаретного стрічки.
Прозора сигаретна пасма Стрічка виготовлена ​​з клею та плівки, яка має смак клейових чи клейових добавок. Він має дуже малу токсичність, але це взагалі не впливає на користувача. Багато виробників сигаретного паперу не можуть використовувати маски під час виготовлення, а інші використовують сигаретну смужку, щоб розбити зуби, ніколи не чули про таке отруєння. В результаті, запах високоякісного прозорого сигаретного стрічки можна майже ігнорувати і не завдати шкоди людському організму.
Але Cigarette Tear Tape на сьогоднішньому ринку - це, в основному, захист навколишнього середовища, якщо тільки виробник сигаретної серії не використовує клей, щоб зменшити вартість. Якщо це особливий випадок сигаретної серії, це звичайно не отруйне.
Сучасне суспільство є більш популярним, щоб подивитися на рівень появи, який впливає на наші перші враження від багатьох речей. Але в поліетиленовій упаковці також є і зовнішній вигляд. Знаєш, що? Подивіться невеликі склади асоціації, щоб побачити акрилові Cigarette Tear Tape помножити нашу любов з першого погляду, чистий і яскравий є yakeli Cigarette Tear Cape перше враження для людини, але багато друзів також не знають акрилові Cigarette Tear Tape чому, сьогодні, виробник Cigarete Tear Tape, щоб представити.
Acrylic Cigarette Tear Tape є виробником сигаретної пасма стрічки, яка виготовлена ​​з акрилового матеріалу з непрофільним плівкою або неформальним папером. Має такий ефект, як водонепроникність, амортизація, термостійкість, звукоізоляція, володіє характеристикою міцної адгезії, стійкістю до атмосферного впливу, легко різати, з пластмаси, металу, дерева, паперу та органічного кремнію не легко вставити поверхню має хороший клейкість Він має гарну міцність у високій температурі та низькій температурі, і має відмінне зчеплення з високою поверхневою енергією та низькою поверхнею матеріалу. Хороший баланс міцності скла, вихідної в'язкості та міцності на зсув. Антихімічний розчинник, вологостійкий, антивалютний.
Cigarette Tear Tape, винахід та використання, що принесли велику зручність у нашому житті, з підвищенням майже двох років ринкового попиту, виробники Cigarete Tear Tape постійно вдосконалюють технологію виробництва, підвищують ефективність виробництва, дотримуються ринкової пропозиції та The Times. Проте, слід дотримуватися певних правил, щоб отримати найкращий ефект від зберігання для використання, і тоді ми можемо дізнатися про це.
1. Сигаретна смужка слід зберігати на складі, щоб уникнути сонячного проміння та дощу. Забороняється контактувати з кислотою та лужним маслом, органічним розчинником, тримати чистою і сухою, виявляти з пристрою 1 м, кімнатна температура між 15 ℃ і 40 ℃.
2. Стрічка сигаретного відриву повинна бути закатована в рулон, а не складена, і її треба повертати один раз на кожен сезон протягом тривалого часу.
3. При завантаженні та розвантаженні конвеєрної стрічки краще використовувати краном, використовувати і мати кабель пучка, щоб згладити підйом, уникнути пошкодження ременя, не бути нерозумним та викликати втрату рулону.
4. Тип стрічки сигаретного відриву слід обгрунтовано вибрати відповідно до вимог та особливих умов.
5. Не використовуються разом різноманітні сорти, різні характеристики та моделі, міцність та кількість шарів для сигаретного розтира (група відповідності).
6. Найкраще використовувати гарячий вулканізаційний клей для поліпшення надійності та підтримки високої ефективної міцності.
7. Чистота є основною умовою для ефективної роботи сигаретного серії. Іноземні речовини можуть вплинути на ексцентрик, напругу і навіть перелом поясу.
8. У разі раннього збитку, заподіяного Тістою Тіла, ми повинні з'ясувати причину, відновити та уникнути настання несприятливих наслідків.