Шанхай Брайт Пакувальні матеріали Co., Ltd
Які знання нам потрібно знати при використанні фільтра для обгортання сигарет?
- Oct 23, 2017 -

Які знання ми повинні знати при використанні фільтра для перекривання сигарет?
У використанні фільму «Сигаретна обгортка», коли у нас є багато знань, які треба зрозуміти, лише всебічне розуміння майбутнього, щоб забезпечити належне використання фільтра для перекусування сигарет.
Нам потрібно звернути увагу на використання плівки для упаковки сигарет, коли багато речей, таких як, коли ми використовуємо середовище відповідно до використання сигарет, щоб вибрати упаковку плівки, герметизуючи Плівку для обгортання сигарет, потрібно використовувати прозору плівку для обпалу сигарет та професійну плівку Taobao Плівка для обпалу сигарет. Овочі повинні використовувати професійну упаковку плівки для фруктових та овочевих сигарет, транспортні майданчики повинні використовувати професійне попередження про папір, що перекривається сигаретою, на джерело живлення потрібно використовувати ізольовану плівку для обпалу сигарет
У той же час в фільмі "Закупорка сигарет", коли нам потрібно зберегти фільтр "Overwrapping Cigarette" для збереження, тому що фільм "Overwrapping сигарети" використовує час, коли використання відносно невеликого. Для того, щоб забезпечити використання оставшихся фільтрів для сигарет, нам потрібно звернути увагу на консервне середовище фільтра, що перекривається сигаретою, відповідно до характеристик плівки, що перекривається сигаретою. Тільки таким чином ми зможемо забезпечити довговічність фільтра для перекривання сигарет.
Плівка для обгортання сигарет, що використовується, коли є канцелярська плівка для перекусування сигарет, ця плівка з сигаретної обгортки більша частина користувача є дитиною, тому що дитина використовується для використання зубів при укусі, тому вибір канцелярської плівки для обпалу сигарет має бути зверніть увагу на безпеку та гігієну упаковки фільму для сигарет.
Плівка для обпалу сигарет в житті - це дуже поширений матеріал, але це може дати нам багато проблем для вирішення проблеми життя, сьогодні ми зрозуміли фільм "Закупорювання сигаретами" у чудовому житті!
1. Прикраса для дитячих будинків нам буде дуже важко, тому що прикрашання стіни занадто велика, і нам потрібно забезпечити повне охорону навколишнього середовища. Тоді ми прийшли до розуміння фільму «Окунання сигарет» у внутрішньому оформленні у магічному ефекті. Перш за все, ми можемо вирізати гексагональну, а потім на стіну з плівкою для обгортки сигарет біля краю зв'язки, щоб ви могли зробити шестикутник на стіні, а потім продовжувати використовувати всю кімнату з фільтром для обпалу сигарет виробництво в шестикутник. І тоді ми вибираємо різноманітні кольори захисту навколишнього середовища, нанесені на керамічну плівку, що покривається внутрішньою упаковкою, може бути виготовлена ​​у різноманітних кольорах. Тому весь будинок буде мати дуже гарний декоративний ефект.
2. У підвісному каркасі, коли ми не знаємо, який саме каркас вибирати, не хвилюйтеся, ми просто покладимо фотографії на стіну, а потім - фільм "Overwrapping Cigarette" на свою улюблену рамку на ньому. Тому ми більше не можемо знайти відповідну рамку для засмучення, і тому, що вартість дуже низька, тому ви завжди можете замінити "фоторамку".
3. При оздобленні деяких проводів не встановлюються в стіну, так що в кімнаті будуть дуже захаращені. У цей час ми просто нарізали колір Cigarette Overwrap Film на різноманітні фігури візерунка, а потім налаштуємо дріт, щоб вставити на неї фільтр для сигарет.
Зрозумійте характеристики високотемпературної плівки для перемішування сигарет, щоб зрозуміти основу плівки для обгортання сигарет, адгезивну композицію, відповідно до характеристик плівки, що перекривається сигаретою, для ідентифікації. Якщо це підроблена високотемпературна сигаретна оболонна плівка, то при виробництві клею та підкладки буде вибрано, буде вибирати низьку продуктивність, низьку вартість матеріалу. Таким чином, підроблена високотемпературна сигаретна плівка, що перекривається, буде через ціну та знижки, щоб залучити клієнтів. Отже, у виборі високотемпературних сигарет, коли пакувальна плівка не задовольняє ціну дешевого. Навіть якщо в знижці варто також звернути увагу на вибір бренду та репутації бізнесу, у багатьох випадках марка є якістю гарантії.
При визначенні високотемпературної якості плівки для фільтрації сигарет, коли ми можемо через фактичне виявлення, наприклад, різну високотемпературну плівку з надпечатуванням сигарет через різну якість, тому фільтр для обгортання сигарет також відрізняється температурою, ми просто вирізали пачку сигарет Плівка, а потім Розміщена в різних температурах у просторі для експерименту. У той же час в експерименті також потрібно розуміти різні матеріали високої температури, щоб вони були більш зручними для наших експериментів.