Шанхай Брайт Пакувальні матеріали Co., Ltd
Що таке причина сигаретної коробки?
- Sep 22, 2017 -

Яка причина сигаретної коробки?
Cigarette Box виробники продуктів можуть бути багато продуктів для скріплення, багато користувачів у використанні часу знайдуть деякі коробки сигарет з'явиться з перевернутого, що це викликано якістю коробки сигарети, насправді, викликають багато з сигарет, тому що є багато причин, давайте уважніше!
Коробка сигарет - це не дуже велика липка коробка сигарет Аліса - найбільш очевидна, найголовніша причина, що деякі неякісні сигаретні коробки виробника сигаретної коробки наклеюють невелику або навіть непридатну речовину, тому ми повинні знати, як купувати сигарети, щоб уникнути поява нижчих продуктів, в той час як виробники сигаретної коробки мають регулярно працювати, постачання високоякісних сигарет, з тим щоб забезпечити більш тривалу присутність на ринку; Етикетувальна машина тиску на тиск ролика є також Сигаретний ящик є однією з причин, це проблема в процесі виробництва.
Таким чином, виробники сигаретного ящика в процесі придушення коробки сигарет, щоб освоїти відповідний тиск ролик, виберіть відповідний матеріал клею, щоб гарантувати, що його використання не з'являється в алісах!
Для закупівлі прямого продукту на закупорювальній сигаретній коробці нам потрібно зрозуміти, що є багато, в тому числі вулканізації умов склеювання футляра сигарет, які для нашого використання все ще дуже великі, зокрема, включаючи температуру витривалості, тиск на витримування та час витримки, наступні Давайте уважніше.
Вилікування температури вулканізації вулканізованого каучуку є оптимальною температурою реакції вулканізації за певних умов, що є одним з найважливіших контрольних умов процесу вулканізації каучуку. Вулканізаційний тиск також є важливою умовою вулканізації сигаретних пакетів. Тиск у процесі вулканізації може поліпшити щільність і адгезію основного шару та сполуки, газу всередині суглоба, видаляти пухирці, сприяти потоку сполуки та швидко заповнювати поверхню скріплення основного шару, а також міцність на адгезію адгезійної поверхні корпусу сигаретного з'єднання та характеристика проти защемлення корпусу сигарети.
Звичайно, вулканізація процесу склеювання повинна бути завершена через певний проміжок часу, довжина часу вулканізації повинна бути досягнута, коли вулканізація ефекту відвердження, занадто коротка, спричиняє сірку, з часом призводить до надто довгої сірки.
Сигаретний кошик завод прямих продажів продуктів з логістичної промисловості розвивається, використання все ширше і ширше, бізнесмени з метою підвищення просування продукції, ідея зробити Box на виробництві, пакету буде потрібно використовувати пакет з сигарет, чи буде надруковано певну частину інформації для збільшення ефекту публічності?
Коли мова йде про просту, це не просто, що ви хочете надрукувати на коробці сигарет, спочатку потрібно надрукувати текст, щоб роздрукувати, використання чіткої ширини прозорого коробки сигарет, що охоплюється у всій папері зі словом сторона Зверніть увагу на акуратність, чекаючи твердої пасти, весь папір, просочений у воду, папір буде чистим після того, як слово залишиться в прозорий сигаретний ящик, який друзі-користувачі можуть спробувати метод друку, виробники використовують більше формально зручно!
Виробники сигаретної коробки різноманітних виробів мають чудову продуктивність та своєрідне використання, тому що він відмінно використовується в різних галузях промисловості, склад композиції сигаретного ящика для його продуктивності та використання дуже критичний, зокрема як?
Базовий матеріал необхідний для виробництва сигарет. Це один з основних компонентів пластику та один з прозорих сигаретних коробок. По-друге, це відверджувач. Це матеріал, який твердне основний матеріал у твердий матеріал; Застосування жоржування також дуже необхідне, це може збільшити міцність адгезійного шару, щоб поліпшити ударну стійкість клейового шару, проти стискування, здатність проти згинання зменшувати реакційне тепло та усадку; Додавання цього інгредієнта зменшує в'язкість гелю, полегшує його обробку та покращує змочуваність і текучість гелю.