Шанхай Брайт Пакувальні матеріали Co., Ltd
Що є причиною розриву, коли використовується стрічка сльозу сигарет?
- Sep 04, 2017 -

Що є причиною розриву, коли використовується стрічка рвати сигарет?
По-перше, сигарета сльозу стрічка в з коробки, коли вам необхідно звернути увагу на полі, коли в коробці зовнішньої сигарет рвати стрічка не інструмент можна використовувати у середній частині відкрита, коли ніж не може бути занадто глибоко , в іншому випадку інструмент буде хітом сигарет рвати стрічки причиною пошкодження. І сигарет рвати стрічки в ході використання увагу повинен не бути гострих предметів контакт, сигарета рвати стрічка є більш крихкими, постарайтеся не пошкодити.
Сигарети рвати стрічка є елемент незамінним у нашому повсякденному житті, багатьох місцях потрібно використовувати, але ми купуємо в виробників сигарет рвати стрічки, ми повинні звертати увагу на відрізнити її від якості.
Існують два критеріальну оцінку клей використовується стрічка рвати сигарет. Один є початкові тактику, а інший-Холдинг сили. Два знаходяться обернено пропорційний. За нормальних обставин в'язкості менше 10 сигарет рвати стрічки, клей покриття є відносно невеликим, загалом лише близько 20 мкм, таких як бланк сигарет рвати стрічки, звичайних рекламних пакетні сигарет рвати стрічки. І нормальне замикання скотч раннього зчеплення між 15-20, товщина цього сигарет рвати стрічки приклейте взагалі 22-28 мкм. Більшість сигарет рвати стрічки на ринку змішується з домішками, тому товщина буде збільшуватися, для покриття домішок, клей також змішується з тонером, так що прозорою стрічкою рвати сигарет з'явився яєчний жовток, світло-зелений і це сигарет рвати стрічки, як правило, низької якості.
Через ці аспекти ми повинні розрізняти якості сигарет рвати стрічку, щоб уникнути покупки неякісні товари, надалі виникатимуть використання проблеми.
Сигарети рвати стрічки оптом, як правило, багато, і якщо деякі сигарет рвати стрічки, тимчасово використовуються, тоді ми маж врахувати розумні зберігання, щоб не впливає на використання продуктивності.
Зверніть увагу, що коли не можна скласти сигарет рвати стрічки, повинні поставити стрічки рвати сигарет у рулон на місце, якщо занадто довгий час зберігання, вам потрібно фліп стрічки рвати сигарет раз кожного кварталу. Також Зауважте, що не може бути різних специфікацій моделі, сортів, міцність і кількість шарів сигарет рвати стрічки змішане використання, повинні бути розміщені в скарбницю, щоб уникнути сигарет tire отримали сонце і дощ. Ще один важливий момент є збереження Чистота сигарет рвати стрічки, таким чином, щоб уникнути використання часу, щоб відхилити.
У мирний час якщо ви знайдете сигарет рвати стрічка з пошкоджених сліди, обов'язково з'ясувати причини і розумний ремонт, дати повне грати роль сигарет рвати стрічки.
Отримавши упаковка сигарет рвати стрічки, будь ласка, зверніть увагу, що ви не можете використовувати ніж безпосередньо з середини відкрита, з обох кінців відкриту, ніж не може бути занадто глибоко, товщина на коробці є дуже тонкі, дуже важко , Контакт з упаковка сигарет рвати стрічки, яка має трохи ножем, загоєння ран, цілий Том на на злам і тягнути на зламаний, тому, будь ласка ви в полі відкрити звертати увагу на намагайтеся уникати відгук або гострі предмети і упаковка сигарет стрічка con такт ней використання упаковка сигарет стрічки процес, в колоїдної не можуть бути предметом роду контакт, упаковка сигарет стрічка є більш крихкими, постарайтеся не пошкодити.
Сигарет рвати стрічки оптом сигарет рвати стрічки видів продукції багато, і її поверхні Клей також є різні, тому різні марки сигарет рвати стрічки продуктивність і міцність на різних.
Виникнення сигарет рвати стрічки прилипання пов'язано вміст вологи в клей на поверхні сигарет рвати стрічки, тому частиною Липка стрічка після того як клей проникли в клей і сушать зробити сигарету рвати стрічки b ecome частина клей. З собою його мікропори для вибору сигарет рвати стрічки дуже важливо, якщо з мікропористим або більш абсорбуючого, то необхідності використовувати клей швидко конденсуватися стрічки рвати сигарет і навпаки з повільніше згуртованої сигарет рвати касету або містить більше Клейка стрічка. Сигарети рвати касету в нижній покриту клеєм, як правило, на сухе і потім закінчили в рулон, якщо той сигарету рвати скотчу є дуже мокро, сигарета сльозу стрічки, сама буде дуже жорсткий разом, використовується важко відкрити а деякі просто не можна використовувати.
Якщо це для твердими предметами по поверхні наклейки сліди, ми можемо використовувати безмасляний лак для нігтів на поверхні об'єкта і потім обережно протріть м'якою тканиною.