Шанхай Брайт Пакувальні матеріали Co., Ltd
Що саме ви розробляєте сигаретну коробку?
- Sep 12, 2017 -Що саме ви розробляєте для сигаретної коробки?

Дизайн сигаретної коробки, адаптований як сигаретний ящик, з точки зору сигаретної коробки, циркуляція продуктів на ринку в даний час досліджує свою сутність за явищем, в основному не відповідає різноманітним вимогам у сучасному ринковому маркетингу та просування. З самопожертви сторони продукту до самоствердження дизайнера, весь дисплей не досяг рівня дизайну з творчістю The Times.
Інновації, підприємництво та гості з різних країн, безліч ідей, пов'язаних із дослідженням та розробками, з'являються безперервно, тому що попит на будь-який індивідуальний коробку сигарет постійно, тому ми згадували в статті раніше: продукт загальної ринкової індустрії сигаретного ящику Попит постійно зростає, але 90% підприємства з друкування сигаретного ящика ведуть до краю колапсу. Ця тема сьогодні, щоб поділитися темою тимчасово не для, з точки зору ринкової прозорливості, тільки продукти з боком сигарети є єдиною єдиною метою: виявляються спільні продукти в жорсткій конкуренції на ринку, таким чином, для досягнення товари продані!
Матеріал, який використовується для вприскування прес-форм, - головним чином ПЕТ, матеріал ПК та PMMA. ПЕТ-матеріали найчастіше використовуються, і на ринку існує багато видів ПЕТ-матеріалів. На ринку існує багато видів ПЕТ-матеріалів. Якщо оригінальний друкований матеріал не виконував деякі необхідні випробування, це призвело б до відсутності зчеплення між плівкою та чорнилом, що призвело до серії марних процесів. Передбачається, що клієнти лиття під тиском під тиском повинні спочатку перевірити матеріал після використання різних партійних матеріалів.
Наприклад: використовуйте тест на адгезію чорнил, щоб перевірити, чи має чорнило прикріплення до цього матеріалу. Температуру матеріалу можна піддавати температурі ін'єкційної форми.
Насправді найкращим способом тестування на адгезію чорнила з УФ-фарбою безпосередньо для тестування, промисловості, як правило, ультрафіолетові фарби повинні бути оброблені з легкою адгезією будуть надруковані на адгезії матеріалу, якщо приклеювання УФ-друкарської фарби на цьому матеріалі, друк друкарських розчинників на матеріалі не буде проблем.
Як правило, клієнти розробляють дизайн, часто через різні причини. Іноді доводиться запускати новий продукт, іноді це для заміни оригінальних для його продуктів було покращено, незалежно від дизайнерських мотивів, повністю зрозуміти, що потреби споживача є невід'ємним, що вимагає розробки проектної команди на ринку мати певне розуміння
Наприклад, якщо клієнт вводить новий продукт, він буде вивчати цільовий ринок, як розробити відповідний план дизайну для цільових споживачів. Якщо новий продукт буде оновлений, то оригінальний бренд Cigarette Box має бути успадкований. Дизайн продукції, це розробка нового ринку, дедалі більше знижується обсяг продажів, з метою зміни ситуації, як продаються продукти, які переваги та недоліки, що має бути посиланням на дизайн існуючих сильних і слабких сторін. Коротше кажучи, чим точніше ситуація з клієнтом, тим точніше позиціонування практики, тим кращий остаточний дизайн ефекту.
"Краса" - це не єдиний критерій для гарної коробки для сигарет, якість матеріалу повноцінного або неприйнятного і не може вирішити дизайн, чудовий пакет упаковки для деяких товарів не підходить, а також оприлюднює значення сигаретної коробки, часто не може отримати визнання споживача, а також високоякісний товар, нижча коробка сигарет не може досягти бажаного ефекту ринку. Тільки за різними стадіями, різними місцями, різним віком і рівнем споживання, зробити цільову коробку сигарет, це відмінний дизайн сигарети. Тому оцінку коробки для сигарет слід оцінювати об'єктивно. Придатність його продукції повинна грунтуватися на придатності її продуктів, а стан ринку не повинен визначатися естетичним судженням особи.