Шанхай Брайт Пакувальні матеріали Co., Ltd
Три фактори, що впливають на результати випробувань на розтягування сигаретної сльозості
- Aug 22, 2017 -

Три фактори, що впливають на результати випробувань на розтягування сигаретної пасма стрічки

Кожен вид стрічки сигаретного відриву перед запуском його різних властивостей повинен бути ретельно протестований та підтверджений. З експериментальної точки зору, вплив результатів випробувань на розтягування стрічки сигаретної крихти є безліч факторів, крім внутрішніх чинників існують і деякі зовнішні чинники. Qianghui технології від операційного процесу, обробки даних, кадрових операцій, щоб проаналізувати їх три аспекти результатів тесту на розтягування стрічки сигарет.

Вплив процесу виявлення на випробування на розтягування сигаретної пасма стрічки

При випробуванні на розтягування на стрічці Cigarette Tear, швидкість розтягу змінюється, механічна поведінка також змінюється. У звичайних умовах швидкість стискування швидкого напруження та міцності на розрив зростає, а подовження при розриві зменшується. Оскільки сигаретна стрічка - це в'язкопружний матеріал, його процес релаксації сили тісно пов'язаний зі швидкістю деформації.

Релаксація стресу потребує курсу часу. Коли розтягується низька температура, молекулярний ланцюг зміщується і переставляється, а клейка стрічка виявляє жорсткість. Міцність на розтягнення зменшується, а подовження при розриві збільшується. На високій швидкості, з руху не може йти в ногу з швидкістю зовнішньої сили, Cigarette Tear Tape демонструє крихке поводження, демонструючи підвищену міцність на розрив, подовження при розриві. Тільки тоді, коли швидкість розтягу однакова, дані випробувань можна порівняти.

Для незнайомих матеріалів перед офіційним випробуванням передбачається передбачити відповідне навантаження і швидкість тощо, готові до формальної перевірки.

Вплив обробки даних на тестування напруженості стрічки

Обробка даних є важливою частиною всього процесу тестування, і тому має тісний зв'язок з точністю результатів тестування.

Зараз більшість матеріалу тестування машини за допомогою комп'ютера управління, обробка даних була запрограмована, але деякі дані або покладатися на штучне тестування та обчислення. Такі, як розмір вибірки, зміна переміщення, розрахунок подовження.

Обробка даних приймає принцип округлення, виходячи з похибки вимірювання, виміряні або розрахункові дані перехоплюються у потрібну кількість бітів, кількість бітів, які повинні бути округлені (або опущені).

Вплив операцій персоналу на випробування на розтягування сигаретної слізної стрічки

Весь процес тестування здійснюється під час роботи та контролю людини, а людські фактори неминуче впливають на результати випробувань. Навіть якщо досконалий і серйозний досвід експериментальних людей зробити тест, кожні дані тесту будуть не однаково. Людські фактори, що стосуються вибірки, процесу підготовки зразків, обробки зразків, процесу тестування, обробки даних тощо. Зробіть порівняльний тест, найкраще керувати однією особою, щоб забезпечити правильний висновок.

Завдяки вищезазначеному аналізу, з експериментальної точки зору, вплив результатів випробувань на розтягування стрічки сигаретного стрибка становить безліч факторів, крім внутрішніх факторів, існують тестові середовища, випробувальне устаткування, підготовка і обробка зразків, обробка, обробка даних, персонал операційний фактор. Деякі з цих зовнішніх факторів є об'єктивними аспектами, такими як температура, вологість тощо, деякі суб'єктивні аспекти, такі як операції з персоналом, ці фактори можуть врешті-решт вплинути на результати тестів.

Можна витягнути ті самі результати тестування та тестування для одного і того ж типу сигаретної серії. Необхідно враховувати і суворо контролювати зовнішні чинники, пов'язані з точністю даних тесту, особливо зовнішні фактори суб'єктивних аспектів. З порівнянності, послідовності та точності. Таким чином, працівники випробувань повинні мати високий рівень відповідальності, суворе виконання стандартів випробувань та робочих процедур, щоденне посилення машини для випробування на розтягування та інше обладнання повинне приділяти увагу технічному обслуговуванню, експлуатації та самокалібруванню, щоб гарантувати, що експеримент знаходиться у хорошому стані, щоб отримати точні дані про тест.