Шанхай Брайт Пакувальні матеріали Co., Ltd
Спосіб упаковки твердих сигарет
- Jun 02, 2017 -

Коробка для сигарет Спосіб упаковки твердого пакета сигарет вважається ефективним для використання як пакувальна машина для виготовлення пачки сигарет, що складається із корпусу картриджа та корпусу, розташованого коаксіально по відношенню до корпусу картриджа, де дві менші сторони або сторони складаються з двох пар поздовжніх сторін, які перекриваються і склеюються разом.

У звичайній пакувальній машині безперервний процес виготовлення безперервного футляра для сигарет - надіслати нарізаний нарізкою обгортку та кожну групу сигарет, загорнуті в аркуш паперу разом у визначеному першому напрямку вздовж напрямку A подачі в кожній групі сигарет навколо матеріалу поступово згорнеться до певної міри з пакетів напівфабрикатів, тобто з однієї сторони кожної пари поздовжніх боків сигарети на краю з незавершеної коробки і передня поверхня кришки виступає, а інша бічна сторона кожної пари згинається під прямим кутом. Напівфабрикати переміщуються вздовж першої до станції перенесення в такому стані, а їх поздовжні сторони розташовуються горизонтально. За допомогою передавального пристрою кожна кінцева сторона пакетів втягується в осі, а переносний пристрій перетинається з першим напрямком подачі та поперемінно рухається у другому напрямку, поперечному до першого напрямку.

Коробка сигарети Після цього кожна з напівфабрикатів переставляється таким чином, щоб відповідні поздовжні сторони були паралельними другому напрямку, а пакети спрямовувалися на другу шлях, яка проходить через клейову стінку, де клей діє на вибраній ділянці, А потім через складну станцію, де видна сторона всередину згинається під прямим кутом і прилипає до передньої складчастої сторони, так заповніть футляр для сигарет.

Традиційно перенесення кожного пакета з першого шляху до другого шляху досягається шляхом приєднання кінця коробки та кришки в той же час і, таким чином, накладання жорсткого обмеження на напівфабрикат сигаретної пачки, спочатку тому, що протилежні заготовок як правило, повертаються до початкового стану площини, і їх не можна протерти клеєм, нанесеним на точки всередині коробчатого корпусу, і кришка не повністю відкрита і не може бути відкрита на будь-якій його частині. Прийміть клей.

Коробка для сигарет. Способи, викладені вище, демонструють певні недоліки, головним чином через передачу пакетів між першим і другим контуром, оскільки передавальний пристрій є відносно повільним порівняно з відповідним конвеєром і має тенденцію бути в Очевидно безперервному способі залучення однієї сигарети , принаймні, щоб зробити операцію перенесення швидше. Крім того, внаслідок переривчастої роботи цей дефектний передавальний пристрій не може перевищувати задану максимальну швидкість виходу, оскільки поза межами конструкції максимальної швидкості, викликаної вібрацією, буде пошкоджено структуру та загальну надійність машини.

Задачею даного винаходу є надання способу упаковки, на який не впливають вищезгадані недоліки.

Сигаретна коробка Спосіб упаковки винахідливої ​​твердої сигаретної футляра досягає об'єкта даного винаходу, кожен з яких має корпус картриджа, кришка, положення кришки коаксіально вирівняна з корпусом коробки в першій поздовжній осі пакета, а поздовжня сторона, паралельна першій осі, яка виступає з боків з передньої поверхні корпуса картриджа та передньої поверхні кришки. Зокрема, спосіб включає в себе етап подачі одного пакета вздовж першої заданої траєкторії подачі та першого заданого напрямку подачі, відповідні поздовжні сторони кожної пачки перпендикулярно до першого напрямку; від першого транспортного шляху до другого заздалегідь визначеного каналу подачі; етап транспортування пакетів у другому напрямку вздовж другої доріжки, відповідні поздовжні сторони кожної пачки, паралельні до другого напрямку, послідовність кроків, допоміжна стадія прикріплення клею на кожній з бокових частин і допоміжна крок гнуття бічної поверхні під прямим кутом відносно відповідної передньої поверхні; що перенесення з першого каналу подачі до другого шляху подачі. Процес здійснюється шляхом обертання пакета на 90 ° по відношенню до відповідної другої осі перпендикулярно до передньої поверхні, і процес перенесення включає в себе використання зачеплення голови, яке рухається між першим і другим шляхами. Додатковий спосіб зберігання коробки сигарет та кришки, а також пристрій, який дозволяє корпус коробки та відповідну кришку бути жорстко з'єднаними один з одним