Шанхай Брайт Пакувальні матеріали Co., Ltd
Зберігайте папір для переробки сигарет, щоб приділити увагу
- Sep 04, 2017 -

Зберігайте фільтр для обпалу сигарет, щоб звернути увагу на те, що
Плівка для обгортання сигарет може бути загорнута навколо упаковки товарів, упаковка може зробити упаковку міцнішою, але також через це широко використовується фільтр для обгортання сигарет, такий як апаратна, будівельна та інша промисловість, у зберіганні сигарет Обгортання фільму Що слід звернути увагу? Виробники плівки для переробки сигарет скажуть вам.
1, у сховищі фільтра для перекусування сигарет, щоб уникнути сонячного проміння, дощу та не використовувати фільтр "Overwrapping Cigarette" рекомендується, щоб ви загорнутий сигаретами та зберегли плівку або вплине на пізнє використання фільтра "Сигаретна обгортка".
2, Виробники плівки для переробки сигарет вважають, що зберігання плівки для перекусування сигарет повинна бути поміщена в рулон, не складайте фільтр для обпалу сигарети та не зберігайте її, якщо температура не може бути надто високою або надто низькою.
3, ми зберігаємо папір з надгортанням сигарет також тому, що вона не використовується, але якщо вона не використовується протягом тривалого часу, рекомендується щоразу, коли фільтр для обгортання сигарет буде перевернуто один раз, щоб запобігти наклеюванню плівки на обгортку сигарет.
Ми не використовуємо фільтр "Сигаретна обгортка", ви можете використовувати ці три способи зберігання, наші виробники фільтрів для переробки сигарет, які забезпечують якість фільму зависання, розумну ціну та велику кількість Congyou, можна купити.
Виробники плівкових сигарет, що виробляють плівку для переробки сигарет, виготовлені з використанням кількох різних поліетиленових смол, змішаних екструзій, є сильна здатність проколювати, тому плівка для обгортання сигарет, як правило, не пошкоджується, але використання часу занадто довго після того, як фільтр для обгортання сигарет часто У нашому житті супермаркет всередині фільтра «Сигаретна обгортання» часто використовується для упаковки деяких предметів. Плівка для обгортання сигарет складається з декількох різних типів поліетиленової смоли, змішаної екструзії з антипунктурою, високою міцністю та високою продуктивністю. Товари складені на підкладці, обмотуваному навколо упаковки, так що упаковка є більш твердою і чистою, більш потужною водонепроникною роллю, широко використовується, може бути, деякі люди попросять фільтр для перекривання сигарет, який так часто використовується, має якийсь загальний характер? Наступні виробники фільму для переробки сигарет, щоб пояснити вам, зацікавлені подивитися на нього разом:
По-перше, підрозділ фільтра для обгортання сигарет:
Виробники плівки для переробки сигарет, виготовлені за допомогою фільтра «Закупорка сигарет», з тонкою плівкою, що намотує і витягує, продукт компактно та нерухомо прив'язується до пристрою, так що маленькі шматочки в цілому, навіть у несприятливих обставинах, продукти, а також відсутність вільного і роз'єднання, ступінь і відсутність гострі кромки і липкі, щоб не заподіяти шкоду.
По-друге, фільтр для обгортання сигарет з фіксацією стиснення:
При розтягуванні стретч-плівки після розтягування продукту буде загорнута навколо упаковки, яка може ефективно запобігти витісненню виробу при переміщенні та одночасному переміщенні виробу. Можна відрегулювати міцність на розтягування сигаретної плівки, яка може призвести до жорсткості Продукт близький до м'якого Затягування виробу, особливо в тютюновій промисловості та текстильній промисловості, має хороший ефект упаковки.
По-третє, використання паперу з обгортки сигарет може заощадити витрати:
Використання плівки, що покриває сигарети, для упаковки продуктів може ефективно зменшити використання витрат, одночасно зменшуючи трудомісткість, покращуючи ефективність упаковки та якості упаковки, що є практичним місцем для виробників фільтрів для переробки сигарет.
Плівка для обпалу сигарет складається переважно з декількох різних типів поліетиленової смоли, змішаної екструзії, з антипунктурою, високою міцністю та високою продуктивністю, тоді ви розумієте, що фільтр для обпалу сигарет з якими перевагами? Далі за виробниками фільмів для переробки сигарет, щоб ознайомити вас з цим:
1, Виробники плівкових сигарет, що виготовляються за допомогою упаковки сигарет, адаптуються до упаковки різних форм товарів, збільшення вигляду продукту привабливим;
2, упаковка сигарет Плівкова плівка може бути близька до товару, з прозорості, красивим виглядом, чистою та яскравою;
3, використання виробників упаковки з сигаретної упаковки з сигаретними упаковками з поліетиленовою упаковкою з гарним здоров'ям, очищенням, герметичною упаковкою, пилом та вологим вмістом;
4, термозбіжна плівка з надпечатками для сигарет має гарну ударну міцність, стійкість до удару та високу продуктивність захисту;
5, при упакуванні сигарет пакувальні вироби з герметизацією та фіксованими, невеликі деталі не будуть в середині упаковки кривими.
Що ж, вищезгадане виробники фільму для переробки сигарет висунули переваги фільму «Сигаретна обгортка», я вважаю, вам це буде вражаюче! Невеликий фільм про обгортку сигарет - це так багато речей, про які ви не можете думати, я вважаю, що ви більше зацікавлені в наших продуктах та виробників фільтрів для переробки сигарет тут, щоб запросити вас купити.