Шанхай Брайт Пакувальні матеріали Co., Ltd
Аналіз розчину паперу, що перекриває сигарети, Деяким рішенням проблеми захисту навколишнього середовища
- Sep 12, 2017 -Рішення проаналізовано фільтр "Обгортання сигарет" - це певне рішення проблеми охорони навколишнього середовища

З бурхливим розвитком пластикових виробів у Китаї, захист навколишнього середовища від виробів з пластмас став предметом обговорення людських характеристик. Отже, фільтри, плівки та інші пластикові вироби з сигарет, на чолі з пластиком, серйозно впливають на наше життя. Тут технічний директор фільму «Захист сигарет» хотів поговорити з широкими масами друзів, яких ми виробляємо за допомогою фільтру для переробки сигарет, як вирішити проблеми, пов'язані з екологічною проблемою.
Ми виробляємо фільтр для переробки сигарет з конгхуа для підвищення конкурентоспроможності у промисловості, наша папір Overcoating Film Cigarette Conghua у процесі виробництва відповідає вимогам нешкідливої, вільної від забруднення та захисту навколишнього середовища, а також до переробки та утилізації відходів, для досягнення національних екологічних стандартів. Таким чином, плівка Conghua Cigarette Overwrapping може робити реальний захист навколишнього середовища та низькі ціни, а також високу якість, тому фільм Overwrap Film Cigarette conghua широко використовується людьми у всіх сферах життя.
1, легкий тип розкладання Сигаретна оболонка якості
Цей тип фільтра для перегонки сигарет у виробництві виробничого процесу додають до світлочутливих груп, і додати світлочутливі групи до кожної іншої відстані в полімерній ланцюзі може бути доданий. Таким чином, такий фільтр, що перекриває Пекінгеретт під штучним світлом, є безпечним та стабільним. Але, коли він піддається впливу сонячного світла, він розбиває ланцюг полімеру, оскільки він поглинає надто багато енергії і з часом змушує пластмас руйнуватися.
2, біорозрядні пластикові сигарети, що закупорюють
Це властивість закупорювання сигарет полягає у додаванні деяких груп у виробництво полімерних ланцюгів, сприяння в повітрі або в біологічному розпаді властивостей надлишкової сигарети, з тим щоб забезпечити ефект захисту навколишнього середовища.
1, у виробництві фільтра для перевершування сигарет у процесі, необхідно очистити головку фільму, одночасно уникаючи спалення пластмаси в плівку.
2. Коли ми робимо паперову трубку, переконайтеся, що в ній є паперова трубка, щоб уникнути довгої та короткої.
3, хороша якість виготовлення сигарет, наступна робота полягає в упаковці Плівки для переробки сигарет, на цей раз треба бути обережним, щоб не стикатися, запобігти пошкодженню краю плівки, що перекривається сигаретою.
(4), з точки зору естетики, повинен зменшити зморшки і запобігти сигареті на поверхні фільтра, що перекривається, з'являються білі компактні лінії в середині.
Закупорювані контейнери для перекривання сигарет часто використовуються для виготовлення свіжої їжі для тривалого періоду часу. Пластикова упаковка звичайно продає об'єм наконечника у коробці з великою кількістю гладких поверхонь, що тримає контейнер відкритих клеїв або іншого обладнання щільно. Загальні торговельні марки в Австралії та Новій Зеландії з задоволенням використовуються в упаковці, а чіп-плівка став популярним у Північній Америці. Плівка для склеювання з полівінілхлориду була першою вінілової плівкою, що покриває сигарети, що є найпоширенішим матеріалом. Поліетилен низької щільності - це безпечніше і надійніше ринку для домашнього використання. Деякі уряди стурбовані впливом ПВХ на навколишнє середовище, що є токсичним та не піддаються переробці. Проте, ПВХ все ще забезпечує чудове вживання їжі та напоїв на полиці, як його властивості розтягу. Тим не менш, в деяких країнах заборонено використання дитячих іграшок з ПВХ та продуктів харчування.
Упаковка холодних напоїв є високоякісним напрямком розвитку, не тільки вимагає, щоб кожна продукція упаковки відповідала вимогам до якості, підтримувала метаморфічні явища, вміст, а також відповідні матеріали, такі як плівка, друкарська фарба, складний клей. Плівка для обпалу сигарет в нашій країні, розвиток історії не довго, але потреби в упаковці розвиваються дуже швидко. На сьогоднішній день ринок снігу, ілі та інших марок паперових продуктів холодного напою є хорошим прикладом. Сигарети, що перекриваються, і в даний час є провідною роллю упаковки, в основному завдяки матеріальній гарній бар'єрній властивості, в той же час через тонкого плівкового матеріалу в процесі фактичного виробництва додають певну кількість CaCO3 і перлинного пігменту, що має деякі Жемчужний ефект, прикраса сексу дуже сильна.