Шанхай Брайт Пакувальні матеріали Co., Ltd
Індустрія плівок має великий потенціал для розвитку тенденції є очевидним
- Aug 02, 2017 -

Індустрія Plug Wrap має великий потенціал для розвитку тенденція очевидна
Останнім часом у галузі Plug Wrap Plug Wrap потенціал розвитку заводу є найбільшим та найшвидшим, і зараз широко використовується в тютюновій, харчовій, лікарській, косметичній, електроніці, іграшках, косметичних продуктах і житті людей, що тісно пов'язані між собою. , а з З наростанням населення, попит також нескінченна експансія. Можна побачити, що після плагінського обгортання з'явиться більше елементів, щоб зробити його більш красивим, такими як роз'єм для квітів, коробка для кольорів та ін. Ці свіжі слова та свіжі продукти.
У сьогоднішньому повсякденному житті, розвиток багатьох галузей, кожна область розширення буде з прогресом суспільства, збільшенням населення попиту на Plug Wrap буде все більше і більше, все більше і більше. Але й на якість, зовнішній вигляд, форму, ціну, дизайн та інші аспекти все більш і більш критично. Таким чином, індустрія Plug Wrap буде змушена розвивати спільноту. Після того, як тільки конкурентоспроможна, потужна компанія Plug Wrap у цьому суспільстві може закріпитися, щоб відповідати вимогам суспільства.
З поточного ринку попит на обтискування Plug Wrap, а також з країною, щоб просувати внутрішній попит, щоб просувати політику хорошого споживача, вітчизняний ринок роздрібної торгівлі та тенденції збуту будуть явною тенденцією до зростання, для промисловості Plug Wrap сказано, що це може Буде сказано, що найближчі роки великий ринок.
Багато інвесторів готові розвиватися в цій галузі, але, якщо сили і досвіду не вистачає, а якість життя людей у ​​країні покращує прагнення людей до досягнення якості, сліпий доступ буде тільки швидко соціальний ринок вихід з
Індустрія Plug Wrap у поєднанні з реструктуризацією промисловості, буде більше в зменшенні споживання продукту, структурної оптимізації, поліпшенні різноманіття, поліпшенні якості та конкурентоспроможності розширеного відображення. Відповідно до покращень споживачів, технологічний прогрес та сталий розвиток продуктів прискорить зростання. Китай буде в повному обсязі поставити сировину та допоміжні матеріали, а також імпортувати високоякісні машини та обладнання, щоб приділити достатню увагу.
Інновація стала рушійною силою для розвитку пластмасової плівки. Підтримуйте термоусадку BOPP, одночасно вирішуйте проблеми з нагріванням та сигаретною плівкою Plug Wrap, щоб вирішити середину плівки та плівки адгезії плівки, використання технології позиціонування отворів для вирішення BOPP Проблема термічного ущільнення. Одним словом, інновації стали рушійною силою для розвитку пластмасової плівки.
Завдяки прискореному темпу життя, можна безпосередньо використовувати для мікрохвильового нагрівання їжі Plug Wrap в поле Plug Wrap розробка нових гарячих точок. Оскільки нинішня алюмінієва фольга та деякі пластикові композитні матеріали, виготовлені з Plug Wrap, непрозорі, легко відновлюються і не можуть бути використані для недоліків мікрохвильової обробки, в останні роки розроблена плавка SiOx матеріалів можуть бути використані як заміни. SiOx - це тонкий шар оксиду кремнію, покритий на ПЕТ, ПА, ПП та інших підкладках, які мають не тільки кращі бар'єрні властивості, але також мають чудову екологічну адаптивність. Його бар'єрні властивості практично не захищені від зміни вологості та температури навколишнього середовища. Покриття SiOx має високий бар'єр, високу мікрохвильову проникність, прозорість, може бути використана для мікрохвильової обробки харчової м'якої плівкової упаковки, також може бути зроблена з напоїв і їстівних масел Plug Wrap контейнери, Китай почав застосовувати. Вартість SiOx покриття вище, великомасштабна технологія виробництва не є досконалою, але завдяки своїй спеціальній продуктивності вона стане важливою складовою упаковки цього століття.