Шанхай Брайт Пакувальні матеріали Co., Ltd
Матеріал та властивості сигаретної пасма стрічки
- Jul 10, 2017 -

Матеріал та властивості сигаретної пасма стрічки

Матеріал стрічки сигарети: поліпропіленова дріт, що має висококваліфіковану смолу, завдяки своїй пластиковій силі, сильному натягу, стійкості до згину, силі легені, зручні в застосуванні. Має велику роль у різних сферах. Різні типи сигаретного відривного стрічки, домашня сигарета, Tear Tear, пп Cigarette Tear Tape, пластикова плівка Cigarette Tear, ремінь для фарбування доступні відповідно до вимог замовника.

Стрічка сигаретного відрижка виготовлена ​​з двох видів змішування ПП та ПЕТ-пластику. Основний виробничий процес: розплав пластмасових частинок - прес з охолодженням - - - - - - формування - об'ємний об'єм, упаковка, складування Сигаретна смужка в поліпропілені шляхом нагрівання, плавлення, розтягування, охолодження виробляють сіткову структуру упаковки матеріали, основні параметри, що впливають на якість сигаретного стрибка Tear - сила тяги, довжина, згинання і подовження і т. д. Деформація та інші параметри в тій же ситуації, чим довша довжина нижчої вартості.

Вимоги Стіра для сигарет стабільні при кімнатній температурі, зменшенні температури (більше, ніж температура скляного переходу) і становить в одному напрямку понад 50% теплового термоусадочного ідеалу. Характеристики термоусадочної машини для пакування є: палицею стають прозорі, проявляються товарний імідж; Тісна упаковка, хороша дисперсія; Водонепроникний, вологонепроникний, антикорозійний, не стійкий, має функцію боротьби з контрафакцією. Цегла для сигарет, яка використовується для приготування їжі, напоїв, електронних приладів, металевих виробів, таких як упаковка, особливо термоусадочні етикетки для основних областей застосування. Сигаретна Tear Tape на додаток до використовуваних у термоусадочну етикетку, використовується для упаковки побутових товарів в останні роки. Оскільки це може зробити пакувальні елементи уникати шоку, водонепроникності, вологості, іржі, і може зробити продукти красивою друкованою упаковкою, щоб завоювати користувачів, одночасно це може добре показати хороший образ виробника. В даний час все більше упаковки фабричної друкарської термозбіжної плівки використовується для заміни традиційної прозорої плівки. Оскільки друк термоусадочної плівки може покращити якість зовнішнього вигляду продукту, це сприятлива для реклами продукту, це може зробити бренд глибоким враженням споживачів. Термоусадочна машина, як правило, виготовлена ​​методом обробки аморфними пластиками, такими як полістирол, полівінілхлорид, PVDC та ін Полістирол (PS), низька сигарета, міцність на адгезию, ударна стійкість, рідко використовується; Полівінілхлорид (ПВХ) не сприяє переробці, не відповідає вимогам охорони навколишнього середовища. У зарубіжних країнах, особливо в Європі, пластикові плівки із полівінілхлориду (ПВХ) були заборонені для використання, особливо в області упаковки харчової упаковки. Поліефірна (ПЕТ) термоусадочна плівка - це новий тип термоусадочної упаковки. Оскільки легко переробляти, токсичні, несмачні, механічні характеристики хороші, узгоджуються з захистом навколишнього середовища та іншими характеристиками, зокрема, у розвинутому світі поліестер (ПЕТ) став місцем постільної термоусадочної плівки з полівінілхлориду (ПВХ) ідеальний замінник.

Сигаретна Tear Tape, сигарети виробників клейкої стрічки сьогодні, що ми повинні зрозуміти методам формування Cigarette Tear Tape.

1, виробники сигаретного серійного стрічки, існує чотири основні основні форми для сигаретного відривання, перший - це метод плоского пакування Double GuanPing, цей спосіб ВИКОРИСТАННЯ горизонтального центру подачі, установка та експлуатація обладнання дуже зручна

2, і переповнений плоский, дует метод, цей метод може виробляти складаний розмір більш широкої, більш рівномірної товщини сигаретного відривного стрічки, ПВХ-спека, а своєрідним способом є метод стискування, удар, це обладнання, що покриває площу площі невелика, хороша виробнича середа, може виробляти ширину плівки.

3, являє собою плоский упакований метод подвійного трубного пакування, характеристики Сігетна Tear Стрічка здатна виробляти широку мембрану, товщина мембрани є рівномірною і відкритий секс хороший, крім того, ми також повинні знати, це використання різних типів методу Cigrete Tear Tape а продуктивність продукту також трохи відрізняється.