Шанхай Брайт Пакувальні матеріали Co., Ltd
Інновації стануть запорукою розвитку упаковки упаковки з сигарет
- Jul 10, 2017 -

Інновації стають поштовхом до розвитку упаковки упаковки сигарет

Фільм Руансу, що надає широкомасштабну тенденцію розвитку. Двосторонній стретч-плівка, найшвидше зростаюча швидкість мембрани напруги становить 350 ~ 350 м / хв, зменшує залежність за кордоном; , з другого боку, було запровадження нової виробничої лінії, що випускається у виробництво в 2003 році, збільшена потужність понад 100000 тонн. Поєднання капітальних і регіональних переваг.

Інновації стають поштовхом до розвитку упаковки упаковки сигарет. Тримайте термічне стиснення BOPP, одночасно, щоб вирішити проблеми термічного ущільнення та упаковки мембранних сигарет, вирішує питання, пов'язані з невеликою проблемою покриття з клеєм, технологія позиціонування отвору, вирішує проблему гарячої герметизації BOPP. Коротше кажучи, інноваційний імпульс до прогресу упаковки упаковки з пакетиків з обгортки сигарет.

Пластмасова ткана промисловість подолала різні труднощі, зробила приємні досягнення

Плівка для перегонки сигарет Плівка для плетення та видування, кольоровий друк, виготовлення пластин, композитний процес, синхронний розвиток, підвищення конкурентоспроможності на міжнародному ринку, збільшення експорту, ефективне заселення азіатського ринку.

Швидкий розвиток технологій переплетення плівки для сигарет, що сприяє розвитку в'язальних виробів. Починаючи з 2003 року, машина для нанесення дроту на плівку сигарети, циркулярного верстата та технічний рівень обладнання має різний ступінь збільшення, виробляють партію нових виробів. Вийшов новий тип покриттів з поліетилену з поліетиленових тканин циліндровий внутрішній з'єднувальний пристрій, з'єднувальний пристрій, автоматичне виправлення сміття, позитивне і негативне автоматичне штампування, різнобарвне друкування, перемішане зчеплення та технологія різання з семи словом шість процесів в цілому, провінція провінція , зменшити витрати, покращити якість. З іншого боку, з іншого боку, компіляція машинобудівних підприємств стикається з збільшенням обсягу міжнародного ринку, попереднім експортом до розвинених країн, таких як Філіппіни, Перу, Йорданія, та експорту до Південної Кореї, Бразилії та країн Європи та Америки, добре перспектива

Плівка поліетиленова плівка з поліетилену (ПЕ), у тому числі плівка з поліетилену низької щільності (ПВД), плівка з поліетилену високої щільності (HDPE), плівка лінійна поліетилен низької щільності (LLDPE). Є однією з найбільших плівкових фільмів для сигарет, що досягають понад 30% загального обсягу споживання, хоча зовнішній вигляд, міцність і т. Д. Не дуже ідеальні, але має високу в'язкість, вологостійкість та термозварювальні властивості , легка обробка, помірна ціна, тому додаток дуже широкий. Необхідність обробки електричної іскровим кольором або обробки корони до друку.

Плівка поліпропіленова (ПП): плівка не має точок та двостороння стрейч-плівка, стретч-плівка, не порівняна з ПЕ стрейч-плівкою, має кращу прозорість, глянскість, стійкість до вологості, термостійкість та маслостійкість; Механічна міцність, сльозостійкість, довговічність та зносостійкість; І нетоксичний, без запаху. Таким чином, він широко використовується в упаковці продуктів харчування, фармацевтики, текстилю та інших товарів. Але його холодостійкість бідна, крихка при 0-10 ℃, тверда речовина не може використовуватися для упаковки з заморожених продуктів. Висока термостійкість та хороша теплоізоляційна здатність, тому часто використовується для нагрівання герметизуючого шару ретортової кишені.