Шанхай Брайт Пакувальні матеріали Co., Ltd
Як запобігти виникненню розбитої пастки сигарет
- Nov 06, 2017 -

Як запобігти виникненню пошкодженої стрічки сигарет
Виробництво широкого спектра продуктів сигаретного паперу, Cigarette Tear Tape як тісно пов'язане з нашим життям, воно часто зривається під час використання, а потім, як ще зменшити виникнення цієї ситуації.
По-перше, коли ви отримаєте стрічку Cigarette Tear, будьте обережні, щоб не використовувати ніж безпосередньо з середини, щоб відкрити, з обох кінців відкритого, нож не може бути надто глибоким, товщина картонного коробки занадто тонка, під ножем занадто сильно, він буде нарізаний догори. Контакт із папіркою Cigarette Tear, який трохи перевищує рану, весь рулон зламано, знімається, тому, розпакуючи, будьте обережні, щоб не піддавати гострим або гострим предметам і сигаретну смужку, щоб уникнути контакту. По-друге, під час процесу використання сигаретної серії Tape, колоїд не можна торкатися гострими предметами. Троянда сигарет відносно тендітна, щоб не завдати шкоди.
Крім того, в застосуванні сигаретної стрічки Tear існує правило, тобто, якщо ми виявимо, що під час стрічки Cigarette Tear була відрізана з одного місця, це може бути пошкоджена стрічка Cigarette Tear.
Прозора сигаретна стрічка Tear виготовлена ​​з клею і плівки, скільки буде клей або клей аддитивного смаку, у нього дуже маленька отрута, але взагалі не буде мати впливу на користувача, багато хто у виробництві без масок, деякі люди скориставшись стрічкою між щілинами, ніколи не чули про таке отруєння.
Таким чином, невеликий запах якісної прозорої стрічки Cigarette Tear майже нікчемний, людське тіло не постраждало; в цілому ми повинні дивитися на те, що таке використання сигаретного сльозоподібного стрічки, упаковки з сигаретного паперу, не існує маркування ROHS, але тепер в основному захист навколишнього середовища, тільки прозорі виробники Cigrete Tear Tape, щоб знизити витрати з низьким якістю клею, виробленим на нюх, якщо це спеціальна стрічка Cigarette Tear, звичайна не токсична.
Для сигаретної стрічки Tear, використовується підкладка EVA або PE пінопласт, а потім покрита на одній або обох сторонах на основі розчинника на основі тиску чутливого клею, а потім повторно зроблено з паперу, що випускається.
Перш за все, "Сигаретна смужка" має гарну герметичність, щоб уникнути виділення газу та розпилення, а поверхня має відмінне зволоження, просте склеювання, легке виготовлення, легке урізання. По-друге, вона має деформацію проти стиснення, для забезпечення довгострокового захисту аксесуарів від ударів. По-третє, вона також має антипірену, не містить шкідливих токсичних речовин, не залишатиметься, не забруднює обладнання, метал не є корозійним. Крім того, сигаретна смужка може бути використана в різних температурних діапазонах, від мінус 40 градусів за Цельсієм до 90 градусів.
Ми використовуємо Cigarette Tear Tape протягом певного періоду часу знайдемо, що деяка Cigarette Tear Tape все ще має хорошу в'язкість, і деякі Cigarette Tear Tape стрімко старіють. Очевидно, що такий же об'єм сигаретної серії, навіщо відбувається життя різних симптомів? Це викликано зовнішнім середовищем. Причини, які зазвичай призводять до старіння сигаретної пасма-стрічки, є наступні:
1. Кисень, кисень у повітряній активності відносно великий, у випадку занадто великого вмісту кисню може легко призвести до швидкого окислення сигаретної пасма стрічки.
2. УФ: сонце - відносно висока температура, для швидкого розщеплення матеріалу адгезії, крім нашого спеціального виробництва високотемпературної сигаретної серії, всяка сигаретна смужка, яка піддається впливу сонячного світла протягом тривалого часу, поступово втрачає в'язкість, в результаті чого при старінні сигаретної пасма стрічки.
3. Вологість: коли ступінь вологості повітря також впливає на термін експлуатації сигаретного відривного стрічки, велика кількість води та електроенергії на сигаретній смужці у виробництві має гарну водонепроникність.
4. Відбілювач, який є основним компонентом оксиду кальцію, який містить кальцій та органічні сполуки, може виробляти хімічні реакції;
5. Пластифікатори, основною функцією яких є пом'якшення пластику, пластичні вироби в основному містять пластифікатори, оскільки змінюються час, сам матеріал містить все більше і більше пластифікаторів, що призводить до старіння стрічки сигарет.