Шанхай Брайт Пакувальні матеріали Co., Ltd
Як зробити сигаретну коробку в упаковці
- Aug 11, 2017 -

Як зробити сигаретну коробку в упаковці
Сигаретні пакети, не пов'язані з пакуванням упаковки, більшість з яких розповідають нам, як оригамі. Але для індустрії упаковки сигаретний ящик є репрезентативним чудово підігнаним, поліграфічним ефектом реалістичного сигаретного ящика. Як це формується? Яка історія про коробку "народилася"? Тоді візьміть вас, щоб оцінити невідомий світ упаковки.
У попередній статті було написано функцію коробки для сигарет, одна - захист товару від природної функції іншої сторони товарної функції засобів масової інформації, тобто його соціальної функції.
Тоді наступний крок залежить від сигарети від матеріалу до процесу готового продукту. (Опущений дизайн, тип коробки, підтвердження паперу)
1. папір, зберігання паперу - це дуже важлива робота, це саме безпосередньо на паперовій фабриці. Нам потрібно лише придбати папір на вимогу, може бути друком
2. Друк, папір для сигарет наноситься лише папером, Biaozhi не друкується, і більшість з них лише забарвлені, бо коробка сигарети виходить за межі коробки сигарет, тому процес друку вимагає високих, найбільш табу кольорових відмінностей, Rotten version вони впливають на естетичні недоліки. Але тут треба підкреслити, що, хоча друк табу кольорових відмінностей, але колір в результаті світла, дисплея та багатьох інших факторів, буде зрозуміло 5% відмінності кольорів.
3. Поверхнева обробка, сигаретні пакети паперу, як правило, здійснюють обробку поверхні, загальною є легка пластикова або німі гума. Ми часто бачимо, що барвистий коробка для сигарет - фоторезист. УФ-лікування.
4. Пиво (біє), пиво є більш важливою частиною процесу друку, щоб бути точним щодо необхідності бути точним, але, якщо пиво не допускається, пиво часткове, пиво постійно впливає на наступну обробку встановленого, звичайна друк Спочатку встановлюється після пива, але перша сигарета встановлюється після першого пива, один боїться кривавого паперу, другий - це подивитися на загальну красу коробки для сигарет, упаковка сигарет Бяожі повинна бути ручної роботи, яка може досягати певна краса.
Ви знаєте, де є вартість сигаретного ящика? керівництво Суть Box Cigarette полягає в тому, щоб завершити машину не може завершити руку, Шеньчжень днів Ya Паперові Продукти Лтд 12-річний досвід у виробництві ручної роботи коробки, так що ваші продукти додати кольору.
У той же час ми також бачимо, назовні є шар блискучого паперу, це золотий картон, "золото" в Китаї, символ багатства, ми вибираємо зовнішній вигляд цього паперу, буде вибрано, коли золота карта папір і золотий спеціальний папір. Усередині коробки оксамиту слід вважати стандартну конфігурацію дизайну коробки для сигарет, тому що продукти для охорони здоров'я переважно упаковуються у скляні пляшки, внутрішня турбота важлива для зв'язку, а бархат затримує ефект доповнення один одного.
З точки зору процесу з використанням ультрафіолетового матричного чорнила це чорнило називається імітацією металевих точильних чорнил, де золотий картон і це чорнило є гарним партнером, щоб друкувати сильний почуття піску, красивий, елегантний, щедрий і таким чином, Акція дуже швидко, всього кілька років, у пакети для сигарет, упаковці для вина, косметики, медичних товарів та інших високоякісних упаковок та поліграфічних ділянок займають значну частку.
Від розробки оцінки, але також у багатьох місцях під зусиллями. Незалежно від того, чи є поверхня коробки сигарет, нижня частина і відкрита внутрішня сторона, надруковані на відповідній інформації, а назва продукту в ряді реклами.
Це дуже узгоджується з дизайном медичних виробів, оскільки такий високоякісний кошик для сигарет не є дешевим, а коробка для сигарет - це також важливий спосіб просування бренда.
Шеньчжень днів Я. Паперові Продукти Лтд фокусуються на високоякісній коробці сигарет, зовнішня торгівля високоякісної сигарети Box більше ніж десятка. Недарма для кожного вирішити проблему дизайну коробки сигарет.