Шанхай Брайт Пакувальні матеріали Co., Ltd
Як розробити сигаретну коробку?
- Jul 20, 2017 -Як створити коробку для сигарет?

Сигарети - це люди, що займаються відпочинком на відпочинок, а також щорічно збільшується кількість подарунків на святкові дні, а сигаретні компанії хочуть отримати довгострокову перспективу, дизайн коробки сигарет повинен відповідати людській природі, щоб споживачеві було легше одночасно приймати інновації. Отже, як ви робите дизайн коробки сигарет?

1. Матеріал корпусу сигарети

Перш ніж будь-яка упаковка для коробки продукту може бути налаштована, вона повинна бути обрана, і дизайн коробки сигарет не є винятком. Пакувальна коробка для вибору сигарет повинна бути екологічною. Пакувальні матеріали вимагають застосування саморозщеплюючої, екологічно чистої середовища, наскільки це можливо, щоб сформувати найменше відходи і мінімальне забруднення навколишнього середовища. В даний час екологічна чорнила, білий папір та передача алюмінієвої фольги та інших матеріалів стають першим матеріалом для виготовлення сигаретної коробки.

2. Анти-підроблення футляра сигарети

Конфігурація сигаретної коробки проти корупції повинна бути легко ідентифікована. Оскільки споживачі безпосередньо піддаються зовнішній упаковці сигарет, важливо докладати багато зусиль до сигаретних пакетів. Такі, як коробка для упаковки з інфрачервоними кольоровими чорнилами, флуоресцентними чорнилами або друкуванням магнітних чорнил одночасно, найкраще знову додати кольорові волокна в обгортковий папір, таким чином, продуктивність проти підробки буде порівнюватися з іншими технологіями друку. У той же час важливо відзначити метод боротьби з підробками в упаковці, щоб полегшити ідентифікацію та ідентифікацію споживачів.

3. Текстовий дизайн корпусу сигарети

Дизайн коробки для сигарет має бути приємним для очей, а також зрозуміти коннотацію продукту та бренду за допомогою слів. Важливо зазначити, що слово шрифти не повинно бути занадто багато, бажано втричі, щоб не бути громіздким та брудним.

4. Дизайн дизайну коробки сигарет

У схему сигаретної коробки краще всього використовувати яскраві кольорові візерунки. Загальний дизайн має бути стислим і природним.

5. Зосередьтеся на виборі кольору.

Колір впливає на психічну діяльність людей та Активи на наші дії. Це тому, що різні кольори дають людям різні почуття та різні емоції, таким чином впливаючи на нашу поведінку. Тому в дизайні тютюнової тари необхідно вибрати колір популярного визнання. Наприклад, люди, які дарують подарунки, зазвичай обирають червоні та золоті (жовті) кольори, що представляють благополуччя та процвітання.