Шанхай Брайт Пакувальні матеріали Co., Ltd
Фільм Overwrapping сигарету в різних галузях промисловості, у застосунку
- Aug 22, 2017 -

Фільм Overwrapping сигарету в різних галузях промисловості, у застосунку

Фільм Overwrapping сигаретою механічні властивості, міцність, сильні прокол опір, широко використовуються у всіх сферах життя.

Папір пакувальна трубки

Це один з нового застосування сигарет Overwrapping фільм, який є краще, ніж упаковка сигарет в картонних старомодним. Підходить плівкою товщиною 30 ~ 120μm;

Упаковані дрібних предметів

Це нова упаковка сигарет Тара фільм, який може знизити витрата матеріалів, але також може зменшити простір зберігання лоток, за кордоном, такою упаковкою, впроваджений у 1984, лише через рік, на ринку існують було багато таких упаковка, це форма упаковка має великий потенціал. Підходить для плівкою товщиною в 15 ~ 30μm;

Трубки і упаковка кабелю

Це приклад застосування сигарет Overwrapping фільму в спеціальні райони. Після цього пакувальне обладнання лінії повністю автоматичний сигарет Overwrapping фільм може використовуватися як замінник стрічки і захисний ефект. Застосовне товщина є 15 ~ 30μm.

Розтягнутої форму лоток механізм

Упаковка сигарет Overwrapping фільм повинні бути натягнутої і розтягнутої форма піддон механічних пакет має прямий стретч і попередньо stretch. Попередньо розтягування поділяється на два типи, одного рулону попередньо розтягування, один це електричний розтягування.

Прямий розтягування здійснювати між лоток і фільм для завершення на ділянці. Цей метод має низький нічия співвідношення (близько 15%-20%). Якщо звернути співвідношення перевищує 55-60%, фільм врожайність зменшується, товщина плівки зменшується, легко зламати. І, на 60% подовження, напруженість ще дуже великий, для легких вантажів, цілком імовірно, щоб зробити деформацію товарів.

Попередньо розтягування робиться за допомогою двох роликів. Два валики рулону попередньо тверднучого з'єднані між собою за одиницю передач. Нічия співвідношення можуть бути різними залежно від передавального числа. Напруженість породжується вертушок. Оскільки розтягування генерується на короткі відстані, тертя між валик і фільм і великий, так що не термозбіжна фільм, фільм оригінальному виконанні прокол також підтримується. Фактична stretch не виникає при розтягуванні, скорочення розриву зв'язку з гострими краями або кути, яка може збільшити малювати відношення до 110%.

Попередньо tensioning механізм електричні попередньо розтягування є те ж саме, що й roll попередньо розтягування, крім того, що два валики рухає електричних сил і напруженість є повністю незалежним від обертання лоток. Так більше пристосованими, легкі, важкі, нерегулярні товарів застосовуються, тому що напруженість упаковки є низькою, і цей метод попередньо розтягнути швидкість до 300%, що значно знижує вартість матеріалів для зменшення. Підходить для плівкою товщиною в 15 ~ 24μm.

Сигарет Overwrapping фільм влітку, щоб показати свої таланти

1, сигарета Overwrapping плівкою, ніж термозбіжна упаковка, щоб заощадити час, робочої сили, сировини.

2, висока міцність, Пружні напруженості, застосовуються до будь-якої форми товарів. Стійкі до прокол, відмінну стійкість шини до розриву, щоб уникнути пошкодження елементів, якщо в комплекті, з хороший анти-сипучих, дощ, пилу, безпеки та інші ефекти.

3, за допомогою високої продуктивності смоли і tackifier, можна максимізувати користувача, щоб задовольнити різноманітні потреби різних типів.

4, можна вибрати одного двосторонніх злегка липка, низькою в'язкості, липкий, висока в'язкість і висока, відповідним продуктом для всіх видів упаковки.

Фільм Overwrapping сигаретою висота пластичність влітку грати кращого ефекту і з-за його високої в'язкості можна давати пакувальних матеріалів принести гарне обслуговування ефект, здається, що це не просто пакувальних матеріалів, він також має планового ефект і зарядовим зв'язком з його область застосування є надзвичайно широкий, так що ми можемо назвати це універсальний плівка.