Шанхай Брайт Пакувальні матеріали Co., Ltd
Перспективи розвитку ринку паперу з алюмінієвої фольги сигарет дуже широкі
- Jun 23, 2017 -

Перспективи розвитку ринку паперу з алюмінієвої фольги сигарет дуже широкі
Сигаретна алюмінієва фольга, це метал з алюмінієм безпосередньо у аркуш гарячого штампувального матеріалу, і його ефект гарячого тиснення та чистого срібного фольги має гарячий штамповий ефект, він також відомий як фальшива срібна фольга. Оскільки алюмінієва текстура м'яка, хороша пластичність, з сріблястим і білим блиском, якщо каландрування після плівки, силікат натрію та інші речовини встановлюються на офсетний папір, виготовлений з паперу з алюмінієвої фольги, а також для поліграфічної промисловості. Але сам сигаретна алюмінієва фольга легко окислюється і затемнюється кольором, тертям, дотиком і так зникає, вона не підходить для тривалого зберігання обкладинки книги та іншого гарячого тиснення.

Він широко використовується в сигаретах, ліках, напоях, їжі, фотографічній підлозі, побутових приладах тощо. Сигаретна алюмінієва фольга являє собою м'яку металеву плівку, яка має не тільки вологість, герметичність, затінення, стійкість до стирання, аромат, нетоксичні та несприятливі переваги, а також завдяки своїй елегантній сріблясто-блакитному блиску, легко обробляти різноманітні кольори. Шаблони та візерунки , і тим самим більш вразливим до користі людей.

Європа і Сполучені Штати та багато високоякісного пива більша частина використання сигарет алюмінієвої фольги стандарт ковпачок, домашні 640 мл, 630 мл, 500 мл пляшки сигарет алюмінієвого фольги папери становили 60%, при загальному споживанні пива і високого класу пиво було 15 %, 10%, Очікується в найближчі кілька років, Ціни на папір з алюмінієвої фольги на сигарети складуть близько 20%.

З бурхливим розвитком економіки Китаю та алюмінієвої переробної промисловості упаковка алюмінієвої фольги сигарет стала однією з найважливіших точок зростання споживачів на ринку сигаретної фольги. На сьогодні щорічне споживання сигарет Китаєм алюмінієвої фольги склало 16,13 млн. Тонн, стало друге місце у Сполучених Штатах - другому за величиною споживачеві паперу з алюмінієвої фольги у світі, однак утримання на душу населення в порівнянні з розвинутими країнами є великим розрив, особливо упаковка сигарет, кількість алюмінієвої фольги порівняно обмежена, з широким простором для розвитку.

Згідно з інформацією, плівка для кондиціювання повітря є найбільшим споживачем продуктів китайської сигаретної алюмінієвої фольги; другий - тютюн, як найбільший у світі виробник і споживач сигарет, щорічне споживання сигарет Китаю сигарет для упаковки до 35 000 тонн. Перша - це декоративна фольга, яка в основному використовується для ізоляції, вологості та декоративних матеріалів, сучасна китайська конструкція, промисловість побутової техніки, зростаюче використання декоративної фольги; четверта частина - це фольга для кабелю, в основному - використання сигарет алюмінієвої фольги ущільнення та захист, як захисний шар кабелю. Споживання паперу з алюмінієвої фольги вище чотирьох сигарет склало понад 70% загального споживання китайської алюмінієвої фольги. Крім сигаретної упаковки, алюмінієва фольга сигарети в застосуванні для упаковки промисловості включає в себе: високоякісне пиво з сигаретами, алюмінієва фольга, папір, алюмінієві пластикові композитні сумки, фармацевтичні сигарети, алюмінієва фольга, блистерна тара та шоколадна упаковка.

Як бачимо, перспективи ринку упаковки з алюмінієвої фольги сигарет є дуже широкими, незалежно від того, є споживання або якість продукту, має багато місця для розвитку.