Шанхай Брайт Пакувальні матеріали Co., Ltd
Чи можете ви судити про якість паперу з алюмінієвої фольги сигарет за кольором?
- Oct 12, 2017 -


Якість паперу з алюмінієвої фольги сигарет пов'язана з матеріалами, які використовуються в процесі виробництва, особливо сировини паперу з алюмінієвого фольги сигарети, що безпосередньо пов'язане з якістю продукції паперу з алюмінієвого фольги сигарет. Через його зовнішній вигляд, щоб визначити його якість?
Насправді, для того, щоб поглянути на якість методу, безсумнівно це можливо, побачити, як колір алюмінієвого фольгового сигарету є гарним простим способом, оскільки загальний прозорий сигаретний алюмінієвий фольговий папір випускає більш білий сигаретний алюмінієвий фольгу домішки, щоб забезпечити, щоб звичайний клей, що знаходиться на 100 метрах нижче паперу з силікатної алюмінієвої фольги, має певний ступінь прозорості; Більш того, жовтий папір з алюмінієвої фольги для сигарет, щоб побачити, чи є поверхня нерівномірного розподілу білих плям, а також ручним тиском, не можна стерти відбиток домішок або клею, цей продукт, як правило, має запах.
Якість паперу з алюмінієвої фольги сигарет, виробленого різними виробниками паперу з алюмінієвої фольги сигарет, відрізняється, тому ми повинні використовувати вищевказаний метод, щоб визначити, чи якість нашого придбаного паперу з алюмінієвої фольги сигарет відповідає нашим вимогам і забезпечує кращу вставність. Зберігання є найважливішим при використанні паперу з алюмінієвого фольги сигарет, що має дуже важливий вплив на подальше використання та зберігання паперу з алюмінієвої фольги сигарет, однак завдяки різним характеристикам і матеріалу сигаретної алюмінієвої фольги папір відрізняється, тому існують деякі відмінності в Збереження, наступне ми повинні дивитися на деталі.
Зазвичай для збереження паперу з алюмінієвої фольги сигарети ми всі зберігаємо у скарбниці, щоб досягти ролі уникнення сонця, дощу; заборонена ізоляція сигарета алюмінієва фольга паперу оптової та кисломолочної масла контакт органічного розчинника, тримайте чистою і сухою, від відкриваючого пристрою 1м за кімнатної температури при -15 ℃ ~ 40 ℃, антистатичний попереджувальний поверх сигарет алюмінієвий папір з фольгою, завантаження та розвантажувальним конвеєрним ременем краще всього використовувати крану і канатну фальцювання з плавним підйомом, щоб уникнути пошкодження смуги, надмірне завантаження та розвантаження, що спричиняє скупчення валків, і повинні бути поміщені в рулон, не складатися, зберігати час слід повторити довго один раз.
Сигаретна алюмінієва фольга Типи паперу, специфікації для закупівлі відповідно до потреб і конкретних умов, розумний вибір, а не різні різновиди, різні характеристики, міцність, кількість шарів сигаретної алюмінієвої фольги, з'єднаної разом, це вплине на алюмінієву фольгу сигарети Паперова фабрика прямого використання ефекту продукту.
Сигаретна алюмінієва фольга Виробники паперу використовують цей продукт, це потреба в його якісному випробуванні, щоб забезпечити краще використання паперу з алюмінієвої фольги сигарет, тому ми повинні звернути увагу, щоб визначити товщину жувальної гумки з алюмінієвої фольги сигарет, тут ми виглядаємо за специфічними методами виявлення.
У процесі тестування колоїдної товщини сигаретної алюмінієвої фольги, якщо немає клею, який буде відкритий або плямистий, клей має велику кількість домішок, а клей не згубний. Другий занадто багато води, був нестабільним, на цей раз цей папір для сигарет з алюмінієвої фольги раніше липкий упав дуже потужний, відчуваю себе в змозі відрізнити. Жовтий папір з алюмінієвої фольги сигарети, нанесений на об'єкт, тим краще, чим краще клей, тим краще якість, щоб забезпечити чудові результати використання паперу з алюмінієвої фольги сигарети.
Для проведення аналізу гліальних тестів на папері з алюмінієвими фольгами сигарети слід звернути увагу на відповідні вимоги до якості, з тим щоб їх було придбано виробниками сигаретної алюмінієвої фольги, щоб придбати високоякісні папір з алюмінієвої фольги сигарет, вимога про консультацію про виклик , з нетерпінням чекаємо ваших шановних відвідувачів.