Шанхай Брайт Пакувальні матеріали Co., Ltd
Купуйте штепсель, яку потрібно звернути на місце
- Aug 22, 2017 -

Купуйте Plug Wrap потрібно звернути увагу на місце

Plug Wrap - це екологічно чиста нетоксична та несмачна LLDPE смола, екструдована методом лиття, є надвисока продуктивність, в основному для упаковки товарів, може зробити товар більш охайним, але також може підвищити привабливість продукту, підключити Виробники упаковки, щоб розповісти вам про покупку Plug Wrap, потрібно звернути увагу на місце.

Ми купуємо Plug Wrap, головне, щоб обернути предмети загорнуті, ви можете зробити елементи виглядати більш міцними, а Plug Wrap має дуже хорошу прозорість, здоров'я. Кожен, хто купує Plug Wrap, спочатку звертає увагу на те, що упаковка упакована з тим, які предмети, різні предмети також відрізняються вимогами до Plug Wrap, і відповідають вимогам до упаковки, Plug Wrap може відігравати кращий ефект упаковки. Наприклад, загальні елементи, такі як одяг, пристрій побутової техніки для холодильників, з звичайною плівкою може бути і свіжими овочами, щоб використовувати продовольчу сортову плівку, а також приготовану їжу, рекомендовану свіжою плівкою.

Виробники Plug Wrap вважають, що найважливішим є придбання Plug Wrap, перше, що потрібно враховувати, - це якість Plug Wrap, ціна є лише другою, якщо сліпо звернути увагу на ціну, ігноруючи якість, а потім використовувати Plug Wrap упаковки, нічого не використовується.

У цьому великому ринковому середовищі Plug Wrap - це найпоширеніші в світі полімерні матеріали, найбільшою перевагою якого є захист виробів та обробки, транспортування, зберігання та використання процесу від забруднення, корозії, подряпин, для захисту оригіналу гладкою і блискучою поверхнею, тим самим підвищуючи якість продукції та конкурентоспроможність ринку. Але через різноманітних виробників різниця в якість продукції або використання методу не є правильною, тому підключення до упаковки часто має певні проблеми. Аньхой Xiangfei пластикові Лтд є 15 років професійних продажів Plug Wrap бізнес, щоб ввести вбудований штепсель у використанні можуть мати проблеми і як вирішити.

Питання 1: користувач більшості продуктів Plug Wrap - проблема розрядження, проблема в профілі Plug Wrap відображає найбільше, коли користувач після встановлення профілю Plug Wrap з поверхні профілю відривається, коли Потужність вставки Plug Wiscoze І не виконувала плагіна Wrap, але залишила в продуктах профілю, які користувач хоче бачити, тому що це дуже важко, потрібно, щоб хтось зрізав цей клей з профілю, особливо це забирає багато часу , там Проблема має різні можливості, найбільша ймовірність того, що продукти Plug Wrap з тиском пластмаси не відповідають вимогам, що є занадто липким, внаслідок чого продукти Plug Wrap у знятті, зовнішнє напруження більше, ніж негативна сила і залишайтеся в профілі Якщо користувач виявляє цю проблему, ви можете використовувати чисту тканину, змочену невеликим спиртом, решту чутливого клею, щоб повторно стерти, доки чутливий пласт Пед очистити, але потрібно звернути увагу на час, що проводиться при протріті, не дуже Сила або може вплинути на профіль обробки виробу.

Проблема 2: Хоча продукт Plug Wrap можна ефективно видалити, але поверхня профілю залишається в разі витримки продуктивності Plug Wrap, проблема в деяких продуктах з низьким рівнем якості Plug Wrap часто з'являється, це пов'язано з тим, що Plug Wrap і захист комбінація між профілями Time, у випадку сонячної води та іншої підходящої середовища, і поява комбінації цієї комбінації струму немає хорошого способу уникнути, оскільки це не є регулярним відтворенням закону для пошуку, так що тепер це не є хорошим способом уникнути проблеми!

Питання 3: Поєднати пакети та захищені продукти не є міцно між пастою, транспортуванням та використанням способу падіння явища причин цієї проблеми з протилежністю проблемі, найбільша можливістю є продукти Plug Wrap у виробництво Використання в'язкості клею недостатньо; існує можливість того, що користувач у формі, коли машина тиску, яка використовується під тиском недостатня, або поверхня не чиста чистою, пилом, фарбою тощо, впливає на ефект пасти! Якщо ця проблема виникає з причин, правильне ліки, замінити чутливий пластик, збільшити тиск плівки або в плівці, коли увага на поверхню профілю ефективно очищається, щоб уникнути виникнення таких проблем.

Питання 4: Включити плагін за допомогою періоду часу після середини гарної роботи, але на двох кінцях крил, основною причиною цього явища є підключення в упаковці з захистом пасти у процесі , ступінь напруженості, пізніше, у випадку високотемпературного середовища, виникає непотрібне явище втягування, проблема виникає у південних покупців продукту, тому заглушка у виробничому процесі повинна приділяти увагу впливу температури навколишнього середовища на використання продукту, в процесі пасти, щоб уникнути небажаної розтягування поверхні.