Шанхай Брайт Пакувальні матеріали Co., Ltd
Купити папір для приготування сигарет - це двері, щоб навчитися правильно вибрати?
- Jun 16, 2017 -

Купити папір для приготування сигарет - це двері, щоб навчитися правильно вибрати?

Нещодавно провінційна адміністрація промисловості та торгівлі опублікувала в області обігу товарних результатів перевірки товарів, 14 партій некалібованих товарів у чорному списку, а незаконне додавання мігранта-флуоресцентного відбілюючого агента є основною проблемою неякісних товарів.

Громадянин у супермаркеті, щоб купити папір з паперу для сигарет

Некваліфіковані товари важко відрізнити

Мобільні флюоресцентні відбілюючі агенти є одним з потенційно канцерогенних чинників. Фактично, в останні роки багато "проблемних папір для сигарет" найчастіше виявляються, що містять цю речовину. 13 січня репортер відвідав провінційне опитування столиці, який встановив, що для широкої публіки їм часто важко відрізнити "проблему паперу для папірусу на сигарети".

"Я базуюсь на упаковці та бренді підбірки паперу для сигарет, тому що кількість видів занадто багато". У супермаркеті, щоб придбати папір з папір для сигарет, пані Ванг сказав, що вона більше турбується про папір для сигарет Папір для паперу не чудова.

Як повідомили журналістам в ході візиту, громадськість у процесі придбання тканин у процесі широкого занепокоєння є маркою, ціною, ігноруючи сировину сировини, товарний сорт, стандарти зі здоров'ям та інші питання. "Ми не знаємо, що таке флуоресцентний відбілюючий агент, який шкоди для людського тіла". Пані Ван сказав.

Флуоресцентне відбілювання "провінції" коштує

Опитані великі підприємства з виробництва паперу, виробництво паперу з паперу, сировини, головного джерела первинної деревини, вартість цієї сировини є відносно високою, у процесі виробництва не потрібно додавати міграційний флуоресцентний відбілювання Агента "Крім виробництва паперу з папір для сигарет, невеликі майстерні, щоб заощадити витрати, часто з зовнішньої покупки другої вторинної переробки паперових виробів, друга обробка паперу для пакування сигарет, з метою досягнення відбілюючого ринку На ринку, Додати мігровий флюоресцентний агент відбілювання.

"Порівняно з серветками, гігієнічними серветками, такими продуктами, що використовуються м'якоттю, повинна бути оригінальна целюлоза, вона дуже чиста і контроль якості". Опитані журналістам бренди, які займаються виробництвом гігієнічних серветок, повідомили журналістам, що в звичайному паперовому виробництві тощо. Будуть використана вторинна сировина, яка буде використовувати більше флуоресцентного відбілювання.

Інший бренд "Cigarette Tipping Paper Mill" офіційно заявив, що загальне формальне використання великих брендів формальних матеріалів, в основному не містять міграційних флуоресцентних агентов, ніякої шкоди для людського тіла, громадськість може бути впевнена в тому, що використання. Незважаючи на те, що маленьке підприємство з чорним серцем, що має некваліфіковані матеріали, може містити знімний флуоресцентний агент.

Найкраще використовувати папір чистого деревного масла

Скільки шкоди флюоресцентний агент має на організм людини? Експерти, флуоресцентний агент не легко розбити в організмі людини буде накопичуватися, в результаті чого багато шкідливих ефектів, таких як зниження імунітету організму, а також перешкоджати загоєнню рани. У той же час флуоресцентний агент може спричинити пошкодження системи крові людини. Якщо флуоресцентний агент в циркуляцію крові, знищить мембрану червоних кров'яних тілець, викликаючи гемоліз.

Ринкове життя паперового співжиття, як його купити? Зацікавлені сторони наміри ринку на ринку та нагляду за якістю міста Наньчан запропонували першим не купувати білий синій папір з білим волоссям, а потім фон на тлі на тлі паперового струсу, якщо це неякісний папір, адже наповнювач більше Феномен осади, і вода розірватиметься.

На додаток до кращих торгових центрів, щоб придбати відомі макети паперових виробів з сигаретного чаювання, перевірте, чи є продукти "трьох ні". Тепер на ринку багато паперу для сигарет є «трьома ніякими» продуктами, тому покупка повинна ретельно перевіряти упаковку паперових продуктів сигаретного паперу, щоб з'ясувати, чи вказано вищезгадане маркування продукту, виробничі підприємства, сайт, дату виготовлення, реалізацію стандарти та дійсні І інша інформація. Нарешті, краще купувати недавнє виробництво продукції, спробувати вибрати чисте деревне виробництво паперу з папір для сигарет.