Шанхай Брайт Пакувальні матеріали Co., Ltd
Аналіз важливості захисту навколишнього середовища, здоров'я та безпеки фільтра для перекусування сигарет
- Aug 11, 2017 -

Аналіз важливості охорони навколишнього середовища, охорони здоров'я та безпеки фільтру для пакування сигарет
З розвитком індустріалізації Китаю, ми, виробники фільтрів для переробки сигарет Conghua, також постійно покращують якість пакувального фільму для сигарет, щоб відповідати масовому споживчому попиту на фільтр для обпалу сигарет. Тут, Conghua Cigarette Overwrap Film виробників Xiaobian просто для більшості друзів, щоб пояснити фільтр Cigarette Overwrapping захист навколишнього середовища, здоров'я та безпеки важливості.
Наші виробники фільмів для перегонки сигарет Conghua, щоб мати можливість поліпшити конкурентоспроможність у галузі, ми Conghua Cigarette Overwrap Film у виробничому процесі, щоб задовольнити екологічні, екологічні, екологічні та безпечні вимоги та до використання відходів та переробки, так як для досягнення національного стандарту захисту навколишнього середовища. Таким чином, Conghua Cigarette Overwrap Film може дійсно захистити навколишнє середовище та низьку ціну, а також хорошу якість, тому фільтр Conghua Cigarette Overwrapping широко використовувався у всіх сферах життя.
■ Для нашої виробників фільмів для переробки сигарет Conghua важливіше:
● Дотримання вашої довгострокової співпраці - наша мета від початку до кінця.
● У вас є запитання, ми разом працюємо над дослідженням цього рішення. Ваше питання є викликом для нашої роботи та стимулом для нас.
● Ми уважно допомагаємо зосередитися на роботі існуючого ефекту, стоячи на вашій позиції, щоб розглянути вашу проблему. Ми цінуємо ваші думки!
З бурхливим розвитком ринку пластмасових виробів Китаю, виробів з пластмас, екологічні проблеми стають темою людської дискусії. Тому для захисту плівки, плівки та інших виробів з пластмаси, що керуються пластиковими відходами, серйозно постраждала наша життєва обстановка. Тут технічний директор фільму «Overwrapping Cigarette» хоче поговорити з нашими друзями про наших виробників фільмів для переробки сигарет, як вирішити проблеми захисту навколишнього середовища.
В останні роки нашими виробниками фільмів для переробки сигарет найчастіше виробляються такі види захисних плівок, що містять фоторозрядні типи та біологічно розплавлений пластик. Оскільки два види захисної плівки відповідають нашим стандартам зелених продуктів. Тут технічний директор фільму «Overwrapping Cigarette» хоче поділитися з вами двома процесами виробництва захисних плівок за конкретними обставинами.
1, легкий тип розпаду захисної плівки
Цей тип захисної плівки у виробничому процесі повинен бути доданий до світлочутливої ​​групи, а додати світлочутливу групу має бути в його полімерній ланцюгу на певній відстані. Тому така ПЕ-захисна плівка при штучному опроміненні світла безпечна, стабільна. Однак, якщо воно знаходиться на сонячному світлі, фоточутлива група поглинає надто багато енергії, щоб розбити ланцюг полімеру, що в кінцевому підсумку призведе до пластичного розкладу.
2 - біорозрядні пластикові захисні плівки
Цей тип захисної плівки полягає в виробництві полімерної ланцюга, щоб додати деякі групи для просування повітря, або в грунт розкладу біологічної захисної плівки, з метою досягнення захисту навколишнього середовища.
Плівка для обгортки сигарет - це більш повне виконання упаковки. Його прозорість хороша, блискуча; з гарною герметизацією та ароматом; середовище вологості, низькотемпературна вологоємність знижується. Сигарети упаковки плівки відмінними механічними властивостями, їх міцність і міцність - це все жаростійке захисне плівкове пластикове пластмасство при найкращій міцності на розрив і ударну в'язкість набагато вище середньої плівки; і міцність хороша, стабільна розмір, придатна для друку, паперові мішки та інша вторинна обробка. Плівка для обпалу сигарет також має чудову термостійкість, холодостійкість та високу стійкість до хімічних та масляних опорів.
Плівка для обпалу сигарет в даний час є на ринку найбільш поширеним видом захисної пасти, хімічної називається поліефірної плівки. Плівка для обпалу сигарет характеризується відносно твердою текстурою, більш стійкою до нуля. І не використовуйте матеріал ПВХ, доки пожовкне масло. Але загальна упаковка сигарет, що спирається на електростатичну адсорбцію, легше підірвати і падати, але навіть якщо вода вимивається і вимивається, вона може бути використана повторно. Ціна на плівку для обгортки сигарет набагато дорожче ПВХ. Багато зарубіжних відомих фабричних заводів з виробництва фарбових пістолетів, випадкова конфігурація - наклейки з технічного обслуговування ПЕТ, використання наклейок з обслуговування ПЕТ матеріалу та покращення упаковки, особливо для моделей телефонних моделей для гарячих купюр для створення наклейок на технічне обслуговування, робити Не треба скоротити Ви можете безпосередньо використовувати ринок відомих брендів мобільних телефонів плівки деякі продукти з виробництва ПЕТ матеріали.