Шанхай Брайт Пакувальні матеріали Co., Ltd
Нова заявка на пакування сигаретної обгорткової плівки
- Jun 23, 2017 -

Нова заявка на пакування сигаретної обгорткової плівки
За прогнозами експертів, китайський ринок упаковки ситаретних упаковок продовжуватиме підтримувати поточний швидкий темп зростання. У 2005 році загальний ринковий попит Китаю на плівку для упаковки сигарет перевищить 400 тисяч тонн в 2010 році складе 600000 тонн. Якщо врахувати 15% розвитку несбалансованих чинників, це може досягати 700 000 тонн.

Двомісний нульовий фолієвий ринок

Експерти прогнозують, що до 2012 року Китаю потрібно 230 000 тонн фольги з подвійною нулем. Тому все ще може збільшитись від 3 до 5 потужностей від 10 000 до 40 000 тонн, починаючи від фабрики з подвійної нуля сигаретної упаковки. Однак дані показують, що поточна конструкція плівок для пакування сигарет склала 22 одиниці, виробнича потужність 120 000 тонн, з яких двонедельна сигарета, що упаковує плівку, становить понад 60 000 тонн. Згідно з повідомленнями, перша половина 2006 року буде введена в експлуатацію група "Хенань Shenhuo Group" у виробництві 25 000 тонн технологічної лінії з подвійної нуля фольги у Шанхаї; Цзянсу Дайя Груп, щоб ввести прокатний завод у четвертій чверті цього року, встановлений, наступного року після виробництва, подвійна подвійна фольга виробнича потужність може подвоїтись. Таким чином, навіть виробництво потужності подвійної нульової фольги також дуже обмежена. Крім того, через високі стандарти своєї технології, для будь-яких інвесторів уважно розглянути.

Перспективи розвитку найвищої якості фольги

Незважаючи на те, що китайський ринок упаковки ситаретних паперу швидко розвивається, деякі продукти є надлишковими, але особлива продуктивність високоякісної фольги, особливо довготривалої залежності від імпорту повноцінної фольги, все ще залишається гідною розвитку. Кондиціонер для пакування сигарет є найбільшим споживанням ринку китайських упаковок з сигарет, однак, кондиціонер з високотехнологічною гідрофільною упаковкою для сигарет, китайський ринок в основному покладається на імпорт, ціна дуже дорога. Нещодавно компанія Chunlan офіційно вводила в експлуатацію "нано органічну гідрофільну пакувальну плівку сигарет", викликаючи увагу людей всередині та за межами галузі. Інститут холодильного обладнання в Чунью доктор Сю сказав, що вартість цієї плівки для упаковки сигарет становить лише половину аналогічних матеріалів Японії, покращує кондиціонування, ефективність холоду, енергозбереження, захист навколишнього середовища, продовжує термін експлуатації кондиціонера та інші аспекти видатних продуктивність Очікується, що до 2005 року споживання кондитерських виробів на сигаретній упаковці досягає 125 000 тонн, з яких гідрофільна пакувальна плівка сигарет складе 100 000 тонн, а існуючий розрив у країні - великий, ринкові перспективи.

Пакувальна плівка для упаковки сигарет з високими бар'єрними властивостями, легкий, анти-УФ, термін придатності до кімнатної температури та інші переваги, так що фільтри для переробки сигарет у різних упаковках продовжують зростати. У той же час, упаковка різних продуктів на упаковці упаковки з пакетиків із ситаретної упаковки також спричинила нові вимоги. Наприклад, деякі продукти потребують одночасного захисту від ультрафіолетового захисту, але також сподіваються, що в спеціальну упаковку може надходити спеціальний газ, що вибирається через мембрану, стало необхідністю розробляти нові технології. Іноземні компанії розробили нову упаковку для пакування упаковки сигарет, таку як пакувальна упаковка, антифриза, упаковка з антиконденсацією та інша пакувальна упаковка.

Упаковка нових додатків, що потребують уваги

Пакування упаковки сигарет в їжу, напої, молочні продукти, медицину, електронні продукти та інші галузі швидко розвивається, стало важливою частиною упаковки. Нещодавно ринок упаковки упаковки для сигарет, деякі нові особливості, які варто привернути увагу. Різноманітність нової упаковки нескінченна. Завдяки унікальним властивостям пакувального пакета сигарет, хорошої адгезії, термостійкості, чудовим характеристикам поверхневого друку та декоративному ефекту, дизайну упаковки більш насиченою форми стало застосуванням нового пакета пакувального пакета сигарет. Шоколадна упаковка, наприклад, наша звичайна шоколадна упаковка з квадратною, смужкою, круглою, алмазною, овальною, сердечкою і так далі. У зарубіжних країнах є виробники, щоб повноцінно грати у уяву, шоколад буде розроблений в Санта Клаус, історичні діячі, всілякі милі маленькі тварини, форма мультфільмів, поверхня і прикрашені відповідним кольором візерунка. Подібно до дизайну, багато таких, як дизайн форми золотих монет, супроводжується золотим оформленням; існує безліч різних форм, таких як футбол, автомобілі, іграшки тощо. Шоколадна упаковка така багата форма, за відсутності упаковки упаковки з пакета сигарет важко уявити. Упаковка для продуктів харчування зростає швидко. Два-три роки тому упаковки для домашніх тварин також рідко використовують упаковку для сигарет. Але за останні два роки на європейському ринку ринок упаковки для домашніх тварин швидко зріс, став ринком упаковки упаковки сигарет, що є частиною швидкого зростання. Упаковка для продуктів харчування має особливі вимоги, такі як відкрита надія на повторне ущільнення, нагрівання, свіжість, антикорозійність, вологість тощо. Також пакування упаковки для упаковки сигарет у упаковці для продуктів харчування для домашніх тварин стільки ж. Для фольги від імені танк починає формуватися. У минулому для упаковки використовувалася велика кількість матеріалів з алюмінієвого сплаву. Останнім часом пакунок упаковки сигарет замість алюмінієвих банок було досягнуто для забезпечення такої ж якості. Більше того, фільтри для перевершування сигарет як зовнішня упаковка можуть ефективно забезпечити, щоб банки знімали місце дії пилу, щоб запобігти забрудненню пилом, щоб досягти норм безпеки та здоров'я. У той же час папір з пакетом сигарет несе унікальний зовнішній вигляд, ви можете отримати більш привабливий зовнішній вигляд.