Шанхай Брайт Пакувальні матеріали Co., Ltd
Коротка дискусія про техніку дизайну плавки
- Jul 20, 2017 -Коротка дискусія про техніку дизайну Plug Wrap

Можливо, вас цікавить, чи не така назва дизайну Plug Wrap, яка є наполовину відносинами з Ван Сиконг? Фактично, невеликий макіяж скаже, що ван Сиконг просто хотів використати його відповідь на практику "практика робить досконалим". Як виробник упаковки розповідає про різні технології дизайну упаковки, але також за багаторічний досвід, щоб підсумувати з порогу, практика робить ідеальним, отже, про плівку Wrap нижче цих методів дизайну упаковки, сподіваюся, що всі можуть уважно подивитися, може бути корисним!

1. Конструкція упаковки Plug Wrap повинна бути екологічною

Причина, чому деякі люди стійкі до упаковки, - це те, що вони вважають, що упаковка відпрацьовує ресурси та витрачає їх на видалення. Це дуже погано для захисту навколишнього середовища. Однак, якщо ваш дизайн Plug Wrap є утилізованим, тоді не потрібно турбуватися про це, тому для захисту навколишнього середовища дизайну упаковки часу слід враховувати фактори навколишнього середовища.

2. Дизайн електронної упаковки має бути інноваційним

У цю епоху, що ти продаєш, дуже конкурентоспроможна і не може порушувати правила для вас на продукті, але на упаковці ми можемо. У цьому відношенні, виробник пива ANHEUSERBUSCH добре зробив, вони придумали нову концепцію упаковки, Plug Wrap і несподівано виграли багато нагород за дизайн упаковки. Концепція дуже проста. Це дивно, що ніхто ніколи не думав про це. Ми всі знаємо, що пиво або упаковане в скляні пляшки, або упаковано в алюмінієві банки, і ідея ANHEUSERBUSCH полягає в тому, щоб поєднати ці дві концепції разом, 3lian матеріалів, нову упаковку - алюмінієві пляшки виходять. Це особливе, це гарно, і це 100% переробки. Упаковка для пива може бути інноваційною, а також пластмасова обгортка, тому виробник упаковки може навчитися з подачі.

3. Plug Wrap Блискуйте кольори продукту

Завдяки безперервному прогресу технології друку, все більш барвистою упаковці товару в реалізації споживача, електрона більш високотехнологічна, Plug Wrap, звичайно, також може бути сліпучою кольоровою, виробники упаковки CMYK повинні зробити чотири кольори друку відповідати цій вимозі.

4. Дизайн Plug Wrap для характеристик клієнтів

Ідеально підходить для сексу дизайну, це дуже важливо, але багато хто не вважав це ключовим виробником продукції, Plug Wrap їх упаковка часто використовує дизайн "центрального порожнього різьблення", який виглядає все правильно, але порошку немає "справжня любов". І якщо у вас є чітка орієнтація на споживача, а потім спроектуйте упаковку відповідно до їх вимог, це не те ж саме. Продукти Unilever AX мають чітке позиціонування - молоді люди віком від 18 до 35 років. Тому дизайн упаковки зосереджений на залученні цих людей. Упаковка AXESHOWERGEL - це товстий чорний пластиковий контейнер із міцною зовнішністю, який користується популярністю у цих молодих людей і настільки ж простий, як мастила.