Шанхай Брайт Пакувальні матеріали Co., Ltd
Друкований Золото сигарет Алюмінієва фольга Папір

Друкований Золото сигарет Алюмінієва фольга Папір

Друкований золотий сигаретний алюмінієва фольга папір ОПИС ПРОДУКТУ Назва товару: друкована сигаретний папір алюмінієвої фольги золото походження: Китай Колір: тьмяне золото Специфікації: 130mmx1300m Резервне папір граммаж: 52gsm Вага паперу готового продукту: 71gsm Міцність на розтяг: Товщина ≥1.8KN / M Фольга: 0,0065 мм ...

Послати повідомлення
Відомості про продукт

Друкований Золото сигарет Алюмінієва фольга Папір

Опис продукту:

Назва товару: роздруковані золотий сигаретний папір алюмінієвої фольги
Походження: Китай
Колір: тьмяне золото
Технічні характеристики: 130mmx1300m
Резервне папір граммаж: 52gsm
Вага паперу готового продукту: 71gsm
Межа міцності на розрив: ≥1.8KN / M
Фольга товщина: 0.0065mm
Загальна товщина: 0.07-0.08mm
Внутрішнє ядро ID: 76мм / 120мм / 150мм


Упаковка Умови:

За недеревних палет: 108 бобін на піддоні
20 палет в контейнері 20ft
Піддон розмір: 1.15mx1.15x1.1m
20 піддонів повинні бути завантажені в один контейнер 20ft


Інша інформація:

Алюмінієва фольга є одним з основних видів сировини, упаковки сигарет. Це допомагає захистити сигарети всередині упаковки від промокання і аромат сигарет з дітися.

Ми виробляємо два типи паперу сигарет алюмінієвої фольги: ламінований папір сигарети фольги і переносять папір сигарети фольги. Широкий вибір кольорів, ламінування та мистецтва, а також обробки поверхні є available.Aluminium можуть поставлятися в кожному розмірі і довжині, а також можуть бути поставлені у відповідності з різними персоналізації.
В основному ми поставляємо алюмінієвої фольги для тютюнової промисловості, але не тільки. Ми також постачаємо продуктів харчування і напоїв з кількома гнучкими рішеннями, а також.


Тепер, вжити заходів до оптової продажу користувальницьких друкарського паперу алюмінієвої фольги золотий сигарет на продаж з нашого заводу. Як професійний виробник і постачальник, ми запропонуємо вам гарне післяпродажне обслуговування і швидку доставку.

Hot Tags: друкований папір золотий сигарет алюмінієвої фольги, виробник, постачальник, оптовий продаж, замовлення, продаж
Супутні товари
Розслідування